Gmina Sierakowice Konkursy Zapowiedzi

Gmina Sierakowice. Rodzinny konkurs szopek i świąteczny jarmark

W związku ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach zaprasza do udziału w Rodzinnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

Budowanie szopek to piękny i stary zwyczaj. Chciejmy wykorzystać go do tego, aby aktywnie i kreatywnie spędzić czas z najbliższymi – dziećmi, rodzicami, dziadkami. Stwórzmy nasze szopki naprawdę wspólnie, tak aby każdy członek rodziny miał w jej powstaniu swój udział i cieszmy się nie tylko efektem, ale i procesem tworzenia.

Co zrobić, żeby wziąć udział?

– wspólnie z rodziną wykonać szopkę, która po konkursie pięknie ozdobi Wasz świąteczny stół, – wydrukować i wypełnić formularz zgłoszeniowy (regulamin i formularz na www.gok.sierakowice.pl), – przynieść szopkę i formularz do GOK Sierakowice (ul. Kartuska 27) do 5 grudnia!

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 10 grudnia podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Rynku w Sierakowicach! W tym roku Jarmark odbędzie się 10-11 grudnia. W sobotę rozstrzygniemy Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych i spędzimy wieczór, przy świątecznej muzyce i zimowej herbacie, natomiast niedziela należeć będzie do Gwiazdek, podczas Przeglądu Grup Kolędniczych. W czasie całego Jarmarku na dzieci będą czekały warsztaty, animacje, karuzela, kolejka i oczywiście… Święty Mikołaj z worem pełnym cukierków!  Można będzie również zakupić oryginalny prezent u twórców ludowych i dobrze zjeść!

Komentarze