Gmina Żukowo Inne Konkursy Wokół nas

Auto Miras liderem kształcenia zawodowego

Region. Gryf Gospodarczy 2018

Statuetki Gryfa Gospodarczego przyznano liderom biznesu na Pomorzu. Wśród wyróżnionych podczas uroczystej gali w Dworze Artusa w Gdańsku znalazła się firma Auto Miras z Pępowa.

Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród, którą otrzymają najlepsze przedsiębiorstwa na Pomorzu. W tym roku do konkursu zakwalifikowano aż 85 firm i organizacji. Statuetki laureatom wręczył marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

– Tę prestiżową nagrodę przyznajemy już po raz 19-sty. Nie można jej sobie kupić czy zamówić. Na tę nagrodę trzeba ciężko zapracować, wyprzedzić konkurencję oraz sprostać wyzwaniom współczesnego rynku – podkreślał marszałek.

Lider na Pomorzu

Tegoroczna edycja Gryfa Gospodarczego wprowadziła sporo nowości. Przede wszystkim to zmienione kategorie konkursowe, które odzwierciedlały najważniejsze dla gospodarki regionu obszary rozwojowe. Ważne miejsce zajęła także edukacja biznesowa, stąd pojawiły się kategorie umożliwiające nagrodzenie organizacji wspierających uczniów i studentów stawiających pierwsze kroki w biznesie. Właśnie w tej kategorii wyróżniony został Auto Miras, Autoryzowany Serwis Samochodowy z Pępowa.

Firma Mirosława Makurata działa na rynku nieprzerwanie od 1997 r. Świadczy usługi mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze dla wszystkich marek motoryzacyjnych, a także przygotowuje uczniów do zawodu oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Opr. S.SZ

 

 

Komentarze