Gmina Chmielno Zapowiedzi

Chmielno. III Bieg do Grodziska kolejną imprezą na mapie Kaszuby Biegają

Już w tę niedzielę 25 września 2022 w Chmielnie odbędzie się III Bieg do Grodziska. Miłośnicy biegania z całej Polski zmierzą się z 10-kilometrową trasą prowadzoną ulicą Grodziska pomiędzy Jeziorami Kłodno i Rekowo oraz pętlą w lesie nieopodal Biskupiej Góry. Start biegu zaplanowano na godz. 13:00 przy plaży w Chmielnie – na terenie Grodziska Średniowiecznego.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najszybsi nagrody finansowo-rzeczowe. Ogólnodostępna będzie także kawiarenka z kawą, herbatą i ciastkami oraz gorący posiłek po biegu.

Rejestracja online już wygasła, lecz będzie też możliwość zapisania się na miejscu, w dniu zawodów. Szczegóły tj. trasa i regulamin dostępne są na stronie biegu: http://biegchmielno.cyklkb.pl/

Patronat nad wydarzeniem objęli Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Michał Melibruda – Wójt Gminy Chmielno.

Na wydarzenie zaprasza Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.

Impreza biegowa w Chmielnie jest dziesiątą w tegorocznym kalendarzu X jubileuszowego cyklu Kaszuby Biegają na 10 km. Następne zmagania już 1 października, tam pobiegną na 5 i 10 oraz w ramach cyklu Małe Kaszuby Biegają https://zapisy.info/

Komentarze