Gmina Chmielno Wokół nas

CHMIELNO. NIEZAPOMNIANE CHWILE ROZBAWIONYCH DZIECI

Z wielkim rozmachem w Domu Kultury w Chmielnie odbyła się impreza mikołajkowa pn. II Chmieleńskie Spotkania z Mikołajem. O wspaniałą zabawę i fantastyczną atmosferę zadbała firma Dynamic Event, która rozbawiła nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.

Już znacznie wcześniej ogłoszono konkursy, których finał miał miejsce w czasie zabawy mikołajkowej. Jednym z konkursów było wykonanie pracy przestrzennej w postaci bombki bożonarodzeniowej. Konkurs został podzielony na kategorie wiekowe. – W konkursie na wykonanie bombki zostałam wyróżniona, podobnie jak w konkursie na najładniejszy plakat – powiedziała nam Kinga. – Czego nie udało się mojej córce, zdobyłam ja – włączyła się do rozmowy pani Honorata z Klukowej Huty, mama Kingi. Wygrałam konkurs na wykonanie bombki bożonarodzeniowej w swojej kategorii wiekowej – dodała. Atmosfera była na tyle baśniowa, że dzieci dosłownie zatraciły się w przedniej zabawie. Malowały sobie twarze, szyły pluszowe zabawki dla dzieci z Pomorskiego Hospicjum, do specjalnej skrzynki wrzucały listy do św. Mikołaja i mogły skorzystać z maszyny do likwidowania złych uczynków.

Rodzice byli zachwyceni

– Dzisiejsza zabawa jest wspaniała. Dzieci malują sobie twarze, szyją misie dla chorych dzieci, wyrabiają pierniczki, bawią się z Mikołajem. A ja wraz z innymi mamami mam okazję, aby napawać się widokiem radości naszych pociech – powiedziała pani Katarzyna. – I co najważniejsze dzieci bawią się niezwykle spontanicznie oraz żywiołowo i są bezpieczne – dodała pani Marzena z Chmielna. Co najważniejsze organizatorzy zadbali o to aby wszystkie dzieci dostały jakieś upominki. Radosnym pląsom i tańcom nie było końca. Wodzirejem prowadzącym barwne korowody był św. Mikołaj. Impreza była niezwykle udana i dobrze zorganizowana. Rodzice i dzieci byli zachwyceni i z utęsknieniem czekają na kolejne imprezy w chmieleńskim ośrodku kultury.

BM

Galeria zdjęć dostępna na naszym fanpage na Facebooku – kliknij tutaj.

Komentarze