Wokół nas

Finał loterii losowej z okazji piętnastolecia Ribeny

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

1 sierpnia po kilku miesiącach trwania nadszedł czas na finał Wielkiej Loterii.

Ribena ogłosiła ten konkurs z okazji piętnastolecia firmy. Dotyczył wszystkich sklepów, których na dzień dzisiejszy jest dwanaście.

Konkurs dotyczył tych klientów którzy zrobią zakupy za ponad 50 zł i wrzucą wypełniony odpowiednio kupon do urny.

Wczoraj na placu Trojana w Chmielnie przez jednym z największych sklepów firmy odbyło się losowanie zwycięzców loterii. Wydarzenie to już od godzin rannych przyciągało zainteresowanych.

Pojawili się klienci, mieszkańcy i turyści.

Zabawa dla młodszych i starszych

Najwięcej było dzieci i o wypełnienie ich czas zadbała firma Dynamic Event z Banina. Dla najmłodszych przygotowano wiele zabaw i gier. Do ich dyspozycji byli animatorzy którzy wcielili się w role Kubusia Puchatka i Króla Lwa. Najwięcej chętnych było jednak na przejażdżkę motorem policyjnym. Również „ekipa” do malowania buziek dziecięcych miała też pełne ręce roboty. Miejscami w kolejce na to czekało kilkanaście osób. Dodatkowo Ribena zadbała o słodki poczęstunek i napoje, by w tak ważny dla firmy dzień, nawet najmłodsi poczuli się wyjątkowo.

Nadeszła chwila losowania…

Losowanie zwycięzców loterii odbyło się w dość nietypowy sposób. Najpierw spośród chętnych dzieci wybrano „Sierotkę Marysię”. Został nią… Filip. I to on wylosowywał szczęśliwe kupony. Nad całością czuwał komisarz losowania Robert Kieszek.

Atrakcyjne nagrody i niesamowite przeżycia

Organizatorzy loterii przygotowali dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród. Początkowo niestety typowane osoby nie odbierały telefonów. Po czasie zła passa minęła i pierwszym szczęśliwym zwycięzcą został Tomasz Grzenkowicz.

– Bardzo się cieszę z wygranej. Jestem również niesamowicie zdziwiony. Nigdy nic nie wygrałem i nawet nie liczyłem na to że uda mi się coś zdobyć w tej loterii. Początkowo myślałem że to żart, że ktoś mnie nabiera. Teraz jestem już pewny wygranej – tłumaczy laureat, który na co dzień jest klientem Ribeny w Sierakowicach.

Ribena poprawia humor…

Kolejnymi osobami do których uśmiechnęło się szczęście okazali się: Maria Woźniak, na co dzień klientka Ribeny w Sierakowicach. Wygrała express do kawy firmy Bosch. Humor na pewno poprawił Asi Miszkowskiej, która wygrała PlayStation 4 z grą „The Last Guardian”. Kupuje ona tu na miejscu w Chmielnie. Wylosowany został także kupon który wrzuciła Katarzyna Grunke – klientka Ribeny w Somoninie i Kiełpinie. Dzięki temu trafił do niej notebook firmy Dell. Natomiast Bożena Kuleta, która robi zakupy również w Somonińskiej Ribenie wygrała telewizor marki LG.

Nagroda główna – wartościowy Thermomix trafiła do Małgorzaty Kowaluk.

– Jestem bardzo zaskoczona, jeszcze nic nigdy nie wygrałam. Poprawił mi Pan humor na cały dzień, codziennie kupuje w Ribenie w Somoninie – tłumaczyła pani Małgorzata.

Prowadzący całość wydarzenia podkreślał, że kupując w sklepach Ribena wspieramy lokalny – Polski kapitał. Ribena przez 15 lat swojego działania mocno wrosła w krajobraz gospodarczy gminy Sierakowice i gmin ościennych. Właściciel firmy Michał Kuczkowski rozumie dobrze na czym polega społeczna odpowiedzialność biznesu.

Komentarze