Gmina Chmielno Kultura

GŁOSUJMY NA CHMIELNO! MAMY CZAS TYLKO DO JUTRA!

Na stronie pracownieorange.wp.pl nadal trwa głosowanie na pracownie Orange, o którą walczy Chmielno. Głosować można tylko do jutra, więc każdy głos się liczy!

Dzięki głosom w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Chmielnie może powstać nowoczesna pracownia multimedialną dostępną dla wszystkich. Nie tylko dla mieszkańców Chmielna, ale dla każdego, kto będzie miał ochotę odwiedzić GOKSiR.

Pracownia będzie miejscem spotkań, integracji, szkoleń, mini konferencji, warsztatów. Pracownicy GOKSiRu stawiają na projekty międzypokoleniowe!

Codziennie można zagłosować na Chmielno na stronie pracownieorange.wp.pl na dwa sposoby. Za pośrednictwem e-maila, gdzie po zagłosowaniu trzeba będzie wpisać swój adres e-mail na którą przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem. Głosować można również poprzez serwisu społecznościowego Facebook.

Wspierać GOKSiR można codziennie. Nie tylko dziś i nie tylko z jednego maila/konta! Teraz gdy konkurs zbliża się ku końcowi trzeba naprawdę dużej ilości głosów, ponieważ konkurencja nie śpi. Więc pomóżmy i głosujmy!

Red.

Komentarze