Gmina Sulęczyno Powiat kartuski

GMINA SULĘCZYNO. PROGRAM FERII ZIMOWYCH

Bardzo urozmaiconej ofercie na ferie suleńczyńskiego GOK-u sprzyja nawet pogoda. Powrót zimy w drugim tygodniu ferii umożliwi realizację zaplanowanych zajęć na śniegu w Ośrodku Sportów Zimowych w Koszałkowie

Ferie zimowe w gminie Sulęczyno, z duzym rozmachem rozpoczną się w drugim tygodniu ich trwania. Od 5 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Sulęczynie odbywają się zajęcia zorganizowane dla grupy dzieci zapisanych na odpowiednia listę. Informacji udziela GOK. Już dzisiaj 6 lutego odbędą się o godz. 10:00-Zajęcia z masy solnej. O godz. 11:30 – spotkanie z artystą A. Czerwińskim, a w godz. 12:30-13:00 frajda na placu zabaw. Jutro, czyli 7 lutego o godz. 10:15 nastąpi wyjazd do „Koszałkowa” w Wieżycy, gdzie będzie można uprawiać snowtubing. . Później ognisko i kiełbaski przy GOKu. W dniu 8 lutego o godz. 10:00 odbędzie się przedstawienie teatralne „Wilk i Zając” a w godz. 11:15- 13:00 – program pn. Robimy ciasteczka owsiane. Bądą też zajęcia ćwiczące umysł, takie jak: kalambury i gry planszowe. W ostatnim dniu zajęć w GOK-u, czyli 9 lutego w godz. 11:00 – 14:00 będzie miał miejsce wyjazd do kina na bajkę „Pszczółka Maja 2”.

Ciekawym wydarzeniem będą także spektakle teatralne w dniu 8 lutego. Odbędą się one nie tylko w sulęczyńskim GOK-u, ale także w niektórych sołectwach. Przedstawienie „Wilk i Zając” odbędzie się także w SP w Podjazach o godz. 12.00. Ponadto w SP w Węsiorach o godz. 14.00 odbędzie się spektakl pt. „Stoliczku nakryj się”. Ta sama sztuka zaprezentowana zostanie w Zespole Szkół w Mściszewicach o godz. 16.00.

BM

Komentarze