Gmina Stara Kiszewa Wokół nas

HALI „STUKNĄŁ” ROCZEK

Mija rok od oddania do użytku Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie. Dziś hala tętni życiem. Oprócz zajęć sportowych, treningów, zawodów odbywają się tu liczne zajęcia otwarte dla mieszkańców.

 

W dni powszednie czeka na chętnych siłownia. Codziennie w godzinach 15-21, a w środy nawet od godz. 12.00. Można tu ćwiczyć samemu, ale chętni mogą skorzystać z pomocy trenera Patrycji Tomasik. Dyżuruje ona w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 15-18, w środy 12-17.30, a w czwartki 15-20.

W czwartki o godz. 19.30 prowadzone są zajęcia zumby. Podobne zajęcia dla dzieci „Zumba Kids” odbywają się we wtorki o godz. 16.00. Z myślą o dzieciach prowadzone są zajęcia „Cardio Kids” i zajęcia korekcyjne. Pierwsze przeznaczone są dla 5–8-latków i odbywają się w środy o 16.15; drugie dla dzieci nieco starszych, w wieku 8–12 lat prowadzone są w czwartki, także od 16.15.

W listopadzie ruszy kurs tańca towarzyskiego. Na razie nie znamy jeszcze terminu zajęć, a w kiszewskim GOKSiT przyjmowane są zapisy chętnych na nie.

 

Hala to też kultura

 

W niedzielę 12 października hala zmieniła się w salę koncertową. Odbył się tu koncert promujący najnowszą płytę Teresy Werner „Miłość to nie zabawa”.

…ale przede wszystkim sport

 

W najbliższa sobotę 28 bm. o godzinie 10.00 odbędzie się tu Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stara Kiszewa.

MW

Komentarze