Powiat kartuski

KARTUZY. SPOTKANIE Z OKAZJI „ ŚWIĘTA SOŁTYSA”

W poniedziałek, w kartuskim magistracie odbyło się spotkanie burmistrza Mieczysława Gołuńskiego z sołtysami. Z okazji ich święta które odbyło się w poprzednią niedzielę, burmistrz złożył sołtysom serdeczne życzenia.

Burmistrz M. Gołuński już wcześniej, za pomocą strony internetowej Urzędu Gminy wyraził słowa podziękowania i uznania sołtysom za ich zaangażowanie w realizacji prac na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia społeczności sołectw gminy Kartuzy. Burmistrz także osobiście życzył przy okazji poniedziałkowego spotkania, satysfakcji z wykonywanej funkcji i realizacji kolejnych pomysłów służących rozwojowi i polepszaniu jakości życia mieszkańców sołectw gminy Kartuzy. Wyraził nadzieję, że misja sołtysów jaką realizują,  jest i będzie źródłem społecznego szacunku i uznania.

Przy okazji burmistrz M. Gołuński poinformował o zmianach w ordynacji wyborczej, uchwale gminy zmieniającej liczbę okręgów wyborczych, propozycji zmian granic administracyjnych miasta oraz planowanych  remontach dróg.

BM

 

Komentarze