Gmina Liniewo Kultura Powiat kościerski Wideo Wokół nas

KRÓLOWAŁ KLIMAT DOBREJ ZABAWY

Festyn Gminny w Liniewie.

Królował klimat dobrej zabawy

Różnorodna oferta tegorocznego festynu zapewniła jego uczestnikom miłe spędzenie świątecznego popołudnia a nawet wieczoru. Dzieci mogły do woli nacieszyć się atrakcjami wesołego miasteczka, a starszych „pochłonęły” występy na scenie. Dominowała dobra muzyka.

Ten z pomysłem zorganizowany festyn miał przyciągnąć całe rodziny. Udało się to organizatorom. Dmuchańce, zjeżdżalnie i karuzele to tylko mały fragment oferty dla najmłodszych. Oprócz nich był cały blok konkursów i zabaw.

Na placu przed liniewskim magistratem stanęły stoiska typowe dla jarmarku. Dopełnieniem była oferta z fast foodami, namioty handlowe i ten biesiadny. Przestrzeń przed sceną wypełniały tłumy.

Klimat festynu

Organizatorzy festyny przygotowali też ciekawą ofertę muzyczną. Najpierw energetyczny popis dał duet DJ Grega i Kabiego Piskorskiego. Później kapela Górole porwała wszystkich w muzycznych rytmach prosto w nasze polskie góry.

Przy występach tych muzyków nie można było się nudzić. Najodważniejsi ruszyli w tańce.

Aby emocje trochę uspokoić ze swoim show wystąpił iluzjonista Just Edi -finalista programu Mam Talent.

Loteria ŚDP w Lubieszynie

Festyn to nie tylko zabawa. Towarzyszyła mu też akcja charytatywna Środowiskowego Domu Pomocy w Lubieszynie.

-Celem loterii festynowej było zebranie środków dla zorganizowania wypoczynku dla młodzieży i podopiecznych z ŚDP w Lubieszynie. W jej organizacji pomagała cała kadra środowiskowego domu pomocy oraz sponsorzy,którzy zafundowali nam wszystkie nagrody. Udało nam się sprzedać 100 losów. – tłumaczy Aneta Staroszczyk kierownik placówki.

Godziny wieczorne wypełniła zabawa przy muzyce zespołu Relax z Kiełpina.

D. Ropela

Komentarze