Gmina Przodkowo Wokół nas

MIĘDZYPOKOLENIOWA INTEGRACJA

Tu wszystko się zaczęło. Po kilkunastu latach Piknik Babć Dziadków i Wnucząt znów zagościł u państwa Bielickich. 8 czerwca w Skansenie bawiło się ponad 730 osób.

Przypomnijmy piknik dotyczył babć i dziadków oraz wnucząt uczęszczających do przedszkola samorządowego oraz klas „O” ze szkoły Podstawowej w Przodkowie i uczniów Szkoły Podstawowej w Wilanowie. Jego celem oprócz integracji mieszkańców gminy jest poznawanie i promowanie ciekawych zakątków gminy. Głównym sponsorem wójt Przodkowa Andrzej Wyrzykowski.

Dla tegorocznego pikniku  miejsce udostępnili Państwo Gabriela i Czesław Bieliccy ze Skansenu „Bielickowo” z Kawli Dolnych.

Zabawa dla ponad 700 osób

Przez trzy godziny animatorzy z Dynamic Event Pana Miąskowskiego zabawiali najmłodszych uczestników pikniku wymyślnymi zabawami, tańcami i konkursami. A było o co walczyć, bo sponsor był szczodry i we wszystkich konkursach przewidziano nagrody rzeczowe.

Do najmłodszych uczestników imprezy trafiło aż 700 balonów z których animatorzy potrafili wyczarować przeróżne kształty. Dla seniorów znaną i lubianą muzykę zaserwowała grupa Szubi Dubi.

Na twarzach wszystkich uczestników gościła radość.

Skoro piknik to musiały być oczywiście potrawy z grilla. Zapewniła je Restauracja Kania.

Jak usłyszeliśmy od uczestników impreza była przednia i wielu z nich czeka już na kolejny piknik w następnym roku.

nad./opr. Dariusz Tryzna

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentarze