Powiat kartuski Samorząd Wokół nas

NOWY ZASTĘPCA KOMENDANTA

Od 1 lipca br. kom. Tomaszowi Juńskiemu powierzono pełnienie obowiązków Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach. Uroczystość odbyła się pod przewodnictwem Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach Andrzeja Kiełkowskiego

Na uroczyste powitanie komendanta przybyli włodarze powiatu, kadra kierownicza komendy oraz służby i instytucje współpracujące z kartuską policją.

Kom. Tomasz Juński w Policji służy od sierpnia 1996 roku. Jest absolwentem Studium Oficerskiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Służbę zaczynał od oddziałów prewencji w Gdańsku, a następnie pracował na stanowiskach wykonawczych w pionie kryminalnym. Od roku 2008 pełnił stanowiska kierownicze. Był Kierownikiem Referatu Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, a następnie Zastępcą komendanta Komisariatu VI w Gdańsku, a niespełna rok później w kwietniu 2012 roku objął stanowisko Komendanta IX Komisariatu Policji w Gdańsku. Po 3 latach w czerwcu 2015 roku komisarz Tomasz Juński został Zastępcą Komendanta V Komisariatu Policji w Gdańsku, gdzie pełnił służbę do chwili obecnej.

Komentarze