Wokół nas

Opłatek, ży6czenia i wieczerza

Jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia w Kartuskiej Komendzie Powiatowej Policji odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe

Tydzień temu zamieściliśmy materiał o wigilii kościerskich policjantów, dzisiaj chcielibyśmy pokazać opłatek kartuskich policjantów. To świąteczne spotkanie odbyło się tuz przed wigilią w auli kartuskiej komendy. Uczestniczyli w nim komendanci, funkcjonariusze i pracownicy cywilni oraz przedstawiciele władz miasta, duchowieństwa  oraz instytucji współpracujących z Policją.

Gości powitał Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach insp. Tadeusz Trybuś, będący gospodarzem spotkania i złożył zgromadzonym, a także ich rodzinom najserdeczniejsze życzenia ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

 

Podziękowania i życzenia

Komendant podziękował także policjantom za całoroczną ciężką pracę na rzecz bezpieczeństwa powiatu kartuskiego. Świąteczne życzenia do wszystkich zgromadzonych skierowali także zaproszeni goście. Życzyli funkcjonariuszom sukcesów w służbie oraz zdrowia, szczęścia i pomyślności w życiu prywatnym. O stronę duchową uroczystości zadbał ksiądz Prałat Piotr Krupiński kapelan kartuskich policjantów, który poświęcił opłatek i złożył życzenia świąteczne.

W świątecznej atmosferze policjanci oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem oraz skosztowali tradycyjnych wigilijnych potraw.

Komentarze