Gmina Żukowo

SPOTKANIE OSIEDLOWE W CHWASZCZYNIE

We wtorek 23 maja na godzinę 19.00 Jolanta Wiercińska, sołtys Chwaszczyna wraz z Jackiem Fopke i Mirosławem Nowakiem zaprasza na spotkanie mieszkańców rejonu ul. Kaszubska Droga i ulic przylegających, ul. Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna, mieszkańców Osiedla Angielskiego, Osiedla Nad Jeziorem oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.
Spotkanie odbędzie się w dniu 23 maja (wtorek) o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA w Chwaszczynie, ul. Gdyńska 68 (wjazd od ulicy Oliwskiej).
Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o projektowanym oświetleniu i kanalizacji ul. Jeziornej, Szafirowej i Bursztynowej, inicjatywach płytowych mieszkańców, zmianach w przebiegu i realizacji tras szybkiego ruchu oraz powstającym Domu Kultury w Chwaszczynie. Na spotkaniu będzie przedstawiciel Komisariatu Policji w Żukowie aby omówić kwestie bezpieczeństwa.
Terminy kolejnych spotkań:
30 maja (wtorek) godz. 19.00 Dąbrówki, Polna, Rewerenda – budynek firmy Malwa przy ul. Rewerenda,
– dla mieszkańców z szeroko rozumianego „centrum” oraz wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednich spotkaniach osiedlowych spotkanie odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza.

Komentarze