Gmina Żukowo Wokół nas

SZUTENBERGOWIE NIE DO POKONANIA

W niedzielę na stadionie przy ul. Książąt Pomorskich w Żukowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. Wzięło w nim udział 10 drużyn-rodzin. Najlepsza okazała się drużyna Szutenbergów.

W turnieju wzięły udział rodziny: Wrońscy, Płókarz, Teca, Miąskowscy, Kostuch, Miotk, Szutenberg, Ptach, Szadach i Bosz.

W finale zmierzyły się najsilniejsze drużyny: rodzina Szutenberg oraz rodzina Ptach. Szutenbergowie tego dnia byli nie do zatrzymania. W finałowym meczu zdobyli 5 bramek nie tracąc żadnej.

Zwycięzców dekorowali, a wszystkim uczestnikom wręczali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy zastępca burmistrza Sylwia Laskowska-Bobula, przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej Andrzej Karczewski oraz dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu Aleksandra Rogalewska.

Kibice także nie byli pominięci. Uczestniczyli oni w błyskawicznym konkursie muzycznym polegającym na odgadnięciu tytułu oraz wykonawcy utworów płynących z głośników przez cały czas trwania turniej. Osoby, które wykazały się największą wiedzą muzyczną oraz szybkością otrzymały słodkie niespodzianki.

UG Żukowo/opr.MW

Komentarze