Gmina Kartuzy Inwestycje Wokół nas

UL. KOLEJOWA OTWARTA NA POCZĄTKU LIPCA

Jak nas poinformował Krzysztof Kozioł, rzecznik prasowy Budimeksu już wkrótce zostanie otwarta ulica Kolejowa.

W poniedziałek po południu można było przejechać na ul. Kolejową w Kartuzach. Usunięto ogrodzenia blokujące wjazd. Skontaktowaliśmy się z wykonawcą, aby ustalić, czy to znaczy, że już można tamtędy jeździć. Okazało się, że dziś to, czy uda nam się wjechać na ul. Kolejową czy nie, to jeszcze wciąż kwestia szczęścia. Natomiast już wkrótce będzie tu normalny ruch.

– Aby ułatwić mieszkańcom ulicy Kolejowej dojazd do swoich posesji już teraz, w czasie, w którym jest to możliwe, są zdejmowane ogrodzenia utrudniające wjazd na tę ulicę. Dzięki temu od czasu do czasu można też podjechać na dworzec pod samo wyjście z peronów, albo nawet przejechać od dworca aż do wiaduktu. Ale nadal, gdy tego wymagają prowadzone prace wjazd na ulicę może być zamknięty. Otwarcie ulicy i pełne przywrócenie na niej ruchu nastąpi w pierwszych dniach lipca – powiedział rzecznik wykonawcy.

Konkretnej daty rzecznik nie chciał podać, ale prywatnie pracownicy Budimeksu mówią, że „będzie to bliżej pierwszego, niż dziesiątego”.

MW

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentarze