Wokół nas

Żukowo. Rodzinne Mistrzostwa Auto-Miras

Tłumne i radosne świętowanie Dnia Dziecka

W odróżnieniu od wielu innych festynów w regionie, ten który odbył się w minioną niedzielę nad jeziorkiem w Żukowie, cieszył się ogromną popularnością. Publiczność rywalizowała i piknikowała w najlepsze, dzieci nie posiadały się z radości, a walkę z upałem wzięli na siebie strażacy z OSP, rozpościerając orzeźwiającą kurtynę wodną.

Impreza która odbyła się w Żukowie to przedsięwzięcie organizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy. Po raz czwarty z rzędu do święta znacząco włączyła się firma Auto-Miras z Pępowa, organizując ciekawe i pożyteczne formy rywalizacji, oferując nagrody oraz mnóstwo innych atrakcji dla najmłodszych. Jak podkreślił burmistrz W. Kankowski frekwencja podczas tej imprezy pokazuje, że mieszkańcy potrzebują podobnej rozrywki i chętnie uczestniczą w takich zabawach, co jest także źródłem radości dla samego włodarza gminy.

Każdy coś znalazł dla siebie

Jak podkreślił Tomasz Chmielowiec – dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Auto-Miras, dobra frekwencja na festynie jest też odpowiedzią na ofertę jaką firma ma do zaoferowania.    – Już cztery lata temu zorganizowaliśmy rodzinne mistrzostwa Auto-Miras, podczas których występowała rywalizacja, ale przede wszystkim zabawa. Nikt nie przychodzi tu na bierne siedzenie i wpatrywanie się w uczestników, ale przede wszystkim po to, aby aktywnie spędzić czas i wziąć udział w poszczególnych konkurencjach – powiedział T. Chmielowiec. Dodał przy tym, że czwarty rok z kolei, kiedy zabawa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jest świadectwem tego, że firma potrafi zainteresować mieszkańców profilem swojej działalności.

Konkurs dla wizjonerów architektonicznych

W czasie imprezy rozstrzygnięto m.in. konkurs organizowany przez firmę developerską Makurat Investment. Podczas tej rywalizacji można było zaprojektować osiedle, w związku z rozpoczęciem przez firmę drugiego etapu budowy osiedla Złota Reneta w Żukowie. Jak poinformowała prowadząca festyn Aurelia Stencel, kilka rozwiązań i aspektów dotyczących projektu nowego osiedla przedstawionych w konkursie, jest godnych dużej uwagi. Najlepsze prace zostały nagrodzone. Nagrody trafiły do kilkuosobowych drużyn o takich nazwach jak Subaru, Lexus, Suzuki i Daewoo. Najwyższym uznaniem obdarzony został projekt drużyny Land Rover, z którego zaczerpnąć można, wg prowadzącej konkurs, sporo architektonicznego natchnienia.

Konkurs główny z pokaźnymi nagrodami

Wyniki kolejnych, czwartych już Rodzinnych Mistrzostw Auto-Miras, które odbyły się w ramach festynu,  ogłosił pracownik firmy Robert Puzdrowski. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Land Rover – Aneta i Samanta Szmidtke. Nagrodą jest rodzinny, weekendowy pobyt w hotelu Niedźwiadek we Wdzydzach Kiszewskich, bilety do Ocean Parku we Władysławowie dla całej rodziny, kosz słodyczy oraz zestaw gadżetów Auto-Miras. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Aston Martin – Jakub i Bartłomiej Bednarek. Nagrodą jest samochód klasy premium na weekend, z pełnym bakiem paliwa oraz pozostałe nagrody jak w przypadku pierwszego miejsca. Trzecie miejsce zajęli Artur i Kacper Kilian. Oprócz stałych nagród dla pierwszych trzech laureatów, otrzymali voucher o wartości 600 zł na usługi w firmie Auto-Miras.

Więcej zdjęć na Facebooku.

BM

Komentarze