Gmina Żukowo Powiat kartuski Szkolnictwo

ŻUKOWO. ŻUKOWSKI AKCENT W PRESTIŻOWYM KONKURSIE

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie, w ramach rozwoju zawodowego w regionie w myśl którego poszczególne szkoły zyskały swoje specjalizacje,  ukierunkowany jest na kształcenie swoich uczniów z dziedziny logistyki. Program ruszył całkiem niedawno i już jest pierwszy efekt.

Ten prestiżowy konkurs, który odbył się w minionym tygodniu zgromadził 250 uczniów z pięciu województw. Zorganizowany został przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. Drugie miejsce w konkursie zdobył uczeń ZSZiO w Żukowie Paweł Russjan, który uznać musiał wyższość jedynie uczennicy z Olsztyna, nagrodzonej nagrodą główną w postaci indeksu na dowolne studia w uczelni im. E. Kwiatkowskiego. W oczekiwaniu na wyniki konkursu uczniowie mieli przyjemność wysłuchać prelekcji prof. zw. dra hab. inż. Krzysztofa Ficonia na temat łańcuchów dostaw, a także prelekcji studentów logistyki WSAiB.
Natomiast nauczyciele i opiekunowie w trakcie trwania konkursu uczestniczyli w szkoleniu „Kreatywne rozwiązywanie problemów”, które poprowadziła trener biznesu Małgorzata Zmysłowska.

 

BM

 

Komentarze