Gmina Przodkowo OSP

Pomieczyno. Spotkanie „młodzieżówki” miejscowej OSP. Aby MDP były mocniejsze

W końcu września odbyło się spotkanie integracyjne Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, opiekunów i rodziców. Jego celem była wzajemna integracja młodzieży oraz omówienie i analiza zawodów sportowo-pożarniczych w Stężycy.

Jak podkreślają druhowie prowadzący drużyny, nie da się osiągnąć sukcesów bez ciężkiej pracy, wytrwałości i systematyczności. „Młodzieżówka” z OSP Pomieczyno trzyma się tej zasady, stąd ich sukces na wojewódzkich zawodach sportowo-pożarniczych w Stężycy. Dla przypomnienia, drużyna chłopców zajęła trzecie miejsce w musztrze. MDP z Pomieczyna była jedynym reprezentantem powiatu kartuskiego, który trafił na podium.

Podziękowania za osiągnięty sukces

Niespodzianką i miłym akcentem spotkania były odwiedziny wójta gminy Przodkowo Andrzeja Wyrzykowskiego, który podarował młodzieży talon dla MDP OSP Pomieczyno za reprezentowanie gminy podczas zawodów w Stężycy i osiągnięcie sukcesu.

– Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, za słowa uznania i za obecność. To dla nas bardzo ważne!

Podziękowania kierujemy również na ręce Komendanta Powiatowego PSP w Kartuzach mł. bryg. Pawła Gila za to, że był naszym najwierniejszym kibicem i cały czas dopingował nas podczas zawodów w Stężycy – w imieniu członków MDP składają podziękowania władze jednostki.

Nad/opr.red

Komentarze