Jeszcze nie otwarte, a już wypełnia swoją rolę Słoneczny i gorący weekend przyciągał nad wodę. Nie inaczej było w Kartuzach. Tłumy spragnionych ochłody korzystały z nowego, jeszcze nie otwartego kąpieliska gminnego przy ul. Sambora. Ma oficjalnie ruszyć 1 lipca. Takich widoków do tej pory w Kartuzach nie mogłeś oglądać. Miasto, które chlubi się tym,że w […]

