Wokół nas

Region. Rënk – Wiosna w Ogrodzie’2019

Trzy dni wystawy ogrodniczej dla wszystkich

Pomorskie Centrum Hurtowe Rënk zaprasza mieszkańców całego regionu na 17. wystawę ogrodniczą, połączoną z kiermaszem. Przez cały weekend można będzie oglądać i kupować wszystko, co potrzebne do ogrodu, na balkon czy do mieszkania.

Wiosna zawita do Rënku już w najbliższy weekend, od piątku do niedzieli. Zaproszenie do udziału w wystawie skierowane jest do każdego – do osób, które lubią i chcą otaczać się światem roślin i do tych, którzy nie odkryli jeszcze piękna, jakie skrywa w sobie otaczająca nas zieleń.

Jak co roku, udział w wystawie wezmą projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Swoją obecność zapowiedzieli również producenci urozmaiconej oferty artykułów niezbędnych do wyposażania ogrodów czy tarasów (takich jak donice czy meble).

Nie tylko dla profesjonalistów

Wystawa i kiermasz przeznaczone są nie tylko dla miłośników ogrodnictwa, ale także dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Wystawcy będą udzielać gościom porad i wskazówek – jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz gdzie sadzić jakie rośliny, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży. Trendy i możliwości aranżacji ogrodowych zaprezentują profesjonaliści, którzy na co dzień tworzą tereny zielone. Dodatkowo, szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także twórcy ludowi.

Rodzinna rozrywka

Edukacyjny charakter imprezy oraz panująca w jej trakcie atmosfera sprawiają, że udział
w niej biorą zawsze całe rodziny z naszego regionu. Podobnie jak w poprzednich latach, wystawie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje, w tym konkursy z nagrodami, dzięki czemu zarówno dorośli, jak dzieci nie będą się nudzić. Zwłaszcza dzieci ucieszą się zapewne z pełnego atrakcji placu zabaw oraz pokazów straży pożarnej i policji.

Atrakcyjne konkursy

Dla wystawców, jak co roku, zorganizowane zostaną konkursy w kilku kategoriach:
na najciekawszą aranżację stoiska wystawy, najciekawszy produkt, kwiat wiosenny,
najpiękniejsze drzewko oraz krzew, a także tradycyjnie nagroda publiczności za najpiękniejsze stoisko. Z kolei spośród odwiedzających, którzy wezmą udział w głosowaniu na najpiękniejsze stoisko wystawy, wylosowana zostanie nagroda główna – skuter.

Weekend na Wodnika

„Wiosna w ogrodzie’2019” odbędzie się w dniach 17-19 maja na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50. W piątek trwać będzie od godziny 12:00 do 18:00, zaś w sobotę i niedzielę – od 10:00 do 18:00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jedynie przy wjeździe samochodem na teren wystawy obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 5 zł za pojazd.

 

Komentarze