Gmina Karsin Kultura

Wiele. Zaplanuj wyjątkową Majówkę nad Jeziorem Wielewskim

Zapraszamy na niezapomnianą Majówkę, która odbędzie się 1 maja nad Jeziorem Wielewskim, rozpoczynając o godzinie 15:00. To będzie wyjątkowe wydarzenie, pełne atrakcji i rozrywki dla całej rodziny.

W programie czeka wiele atrakcji. Nie zabraknie dmuchanej zjeżdżalni i zamku, które zapewnią radość i zabawę dla najmłodszych uczestników imprezy. Uczestnicy zobaczą niesamowite pokazy grup tańca Modern Jazz przygotowane przez DK Wiele oraz Studio Tańca Finally z Czerska. Dla jeszcze większej zabawy organizatorzy przygotują specjalne animacje, które rozkręcą atmosferę i dodadzą energii wszystkim uczestnikom. Stowarzyszenie Hamak zapewni nam magiczne chwile pełne bańek mydlanych, które zachwycą wszystkich swoim urokiem. OSP Wiele przeprowadzi pokaz udzielania pierwszej pomocy, a także zaprezentuje swoje umiejętności podczas pokazów strażackich. Dla miłośników koni będzie możliwość przejażdżki konnej oferowanej przez Stajnię Gaja. To będzie wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich, którzy uwielbiają kontakt z naturą i zwierzętami. Oczywiście zapewniona będzie pyszna wata cukrowa, a Koło Caffe będzie serwować aromatyczną kawę, która dodatkowo umili czas spędzony na majówce.

– Zachęcamy do zabrania ze sobą piknikowych kocyków i przekąsek, aby w pełni cieszyć się piknikowym klimatem nad Jeziorem Wielewskim! Dołączcie do naszej Majówki i spędźcie niezapomniany dzień pełen radości, zabawy i wspaniałych wspomnień! Nie możemy się już doczekać, aby Was wszystkich zobaczyć! – zachęcają organizatorzy.

DK/opr.red

Komentarze