Sponsorowane

Dzień otwarty Osiedla Złota Reneta w Żukowie

Już 9 listopada nadarza się niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak na żywo prezentują się nowe mieszkania – gotowe do odbioru, ale jeszcze niezamieszkałe – w premierowym budynku z III etapu Osiedla Złota Reneta w Żukowie. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w tym dniu i przekonania się na własne oczy, jak piękne osiedle powstaje w Żukowie – zachęca Prezes Zarządu dewelopera Makurat Invest, Mirosław Makurat.

Kaszubskie kwiaty na ścianach

III etap Osiedla Złota Reneta to całkowicie nowa jakość na lokalnym rynku mieszkaniowym. W całym powiecie kartuskim próżno szukać budynków o tak wysokim standardzie wykończenia. Z zewnątrz rzuca się w oczy nowoczesna architektura – odmienna od wcześniejszych budynków na osiedlu, a wewnątrz uwagę przykuwa przestronne foyer. Duże modne płytki na ścianie, efektowne oświetlenie na wejściu i szyby z kaszubskimi grafikami na korytarzach robią duże wrażenie.

– Jesteśmy lokalną firmą, wywodzącą się z Kaszub. Nasi pracownicy i mieszkańcy w większości wywodzą się stąd. Czujemy się związani z kaszubską tradycją i wartościami, dlatego pomysł, by w wystroju części wspólnych budynku pojawiły się wzory z haftu kaszubskiego. W każdym budynku i na każdym piętrze jest inny kwiat – tłumaczy Mirosław Makurat.

Grafiki mają też w sobie element edukacyjny, bo nazwy wzorów zapisano w języku kaszubskim. Możemy więc dowiedzieć się z nich, jak po kaszubsku jest niezapominajka, tulipan czy bratek.

Coraz mniej mieszkań dostępnych

– Rzadko kiedy mamy okazję prezentować klientom mieszkania już wykończone i gotowe do odbioru, bo wszystkie zwykle sprzedają się na etapie budowy, a potem są od razu przekazywane nowym właścicielom. To dla wielu kupujących problem, bo mają poczucie niepewności przy wyborze – mówi nam Grzegorz Niklas, specjalista ds. marketingu i sprzedaży Makurat Invest. – Tym razem udało nam się znaleźć wolny termin pomiędzy zakończeniem budowy, a odbiorami lokali. To dla zainteresowanych własnym „M” doskonała okazja, bo mogą przekonać się, jak poszczególne typy mieszkań prezentują się na żywo.

W ofercie dewelopera pozostało niespełna 20 mieszkań, których terminy odbioru przewidziano na 2020 rok. Zdecydowana większość lokali już się sprzedała. W przyszłości na Osiedlu Złota Reneta powstanie 5 kolejnych budynków wielorodzinnych – wyższych o jedną kondygnację od dotychczasowych – z halami garażowymi, lokalami usługowymi oraz wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Nie zabraknie też placu zabaw i strefy fitness.

Dzień otwarty w sobotę 9 listopada od 10:00 do 14:00

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w najbliższą sobotę na ulicy Jabłoniowej i przekonania się na własne oczy, jak piękne osiedle powstaje w Żukowie – zachęca Prezes Makurat. – W planach mamy oprowadzanie po nowym budynku i mieszkaniach, a także mały poczęstunek dla naszych gości. Rozpoczynamy punktualnie o 10:00.

Szczegóły dnia otwartego Osiedla Złota Reneta w Żukowie znaleźć można na stronie internetowej oraz profilu dewelopera na Facebooku.

www.makuratinvest.pl

www.facebook.com/makuratinvest

Komentarze