Gmina Sierakowice Sport

Futsal. We-Met wraca do walki

W 4 kolejce ekipie z Kamienicy Królewskiej nie udało się sprawić niespodzianki i przegrali spotkanie w stolicy z miejscową Legią 6:2. Po tych dwóch tygodniach przerwy, przed zespołem trenera Kocota będzie bardzo intensywny czas. W ciągu tygodnia rozegrają bowiem trzy spotkania ligowe.

Drużyna We-Metu udaje się na południe Polski, gdzie w ciągu trzech dni zmierzy się bezpośrednio z innymi tegorocznymi beniaminkami. Pierwszym przystankiem będą Gliwice i spotkanie z SFF KS Sośnicą, które odbędzie się 16 października. Pierwotnie, mecz miał odbyć się 15 października na hali w Sierakowicach, ale z powodu wyborów parlamentarnych nastąpiła zmiana daty i gospodarza tego spotkania. Zespół z Gliwic zawita na Kaszuby w rundzie rewanżowej.

Prosto z Gliwic, zespół z Kaszub udaj się do Przemyśla na kolejny mecz z innym beniaminkiem, miejscowym Eurobusem. Pierwszy gwizdek tego spotkania zabrzmi w środę 18 października.

Ostatnim spotkaniem w tym maratonie będzie rywalizacja na hali w Sierakowicach z Red Dragons Pniewy. Mecz odbędzie się 22 października o godzinie 17.

Przed We-Metem niezwykle ważny i intensywny tydzień. Drużyna z Kaszub obecnie zajmuje 12 miejsce z 3 punktami, w 4 meczach. Złożyło się na to 1 zwycięstwo i 3 porażki. Bramki 15:20. Mecze wyjazdowe będą dostępne na platformie WP Pilot.

Nad/opr.red

Komentarze