Sponsorowane Wokół nas

Gdańsk. Kolejny rozdział w rozwoju grupy Makurat. Od września oferują auta koreańskiej marki SsangYong

Od września w salonie grupy Makurat przy ul. Zawodników 2 w Gdańsku, można kupić nowe auta marki SsangYong. Firma stała się pierwszym przedstawicielem tej marki w Trójmieście.

– Rynek samochodowy w Trójmieście rozwija się bardzo dynamicznie, a w związku z przetasowaniami wśród dealerów innych marek pojawiła się przestrzeń do rozwoju dla naszej firmy – wyjaśnia Karina Ziegert Prezes Makurat Auto. To dla nas wielka nobilitacja oraz nowy rozdział w działalności naszego przedsiębiorstwa.  Posiadając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych ufam, iż to pierwszy – i nie ostatni – krok w dalszej rozbudowie Makurat Auto – dodaje Mirosław Makurat Właściciel Grupy Makurat.

W ostatnich dniach grupa Makurat prowadzi istną ofensywę promując tę markę. Dla przykładu 10 września pokazywali te koreańskie auta na Pomorskim Święcie Plonów w Szemudzie. Stoisko firmy powstałe u podnóża szemudzkiego urzędu, tuż przy drodze powiatowej cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, przyciągając wzrok wielu ludzi. Podobnie było na Rolniczej Jesieni w Lubaniu. Pośród wielu firm które oferowały wszystko do sadów i ogrodów, stanowisko z czarnymi pojazdami koreańskiej marki było magnesem dla setek osób odwiedzających targi.

SsangYong to więcej niż się wydaje

SsangYong to koreański producent samochodów terenowych i SUV-ów z silnikami o dużej mocy i napędem 4×4. Firma ma 70-letnie doświadczenie w konstrukcji samochodów terenowych a posiadanie takiego auta to zaproszenie do przygody, do odkrywania nieznanego. Samochody z logo SsangYong to synonim niezawodności, wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji, bezpiecznej podróży w czasie której kierowca panuje nad drogą dzięki wysokiej pozycji za kierownicą, nowoczesnym technologiom i wydajnym silnikom o dużej mocy. Nabywcy samochodów SsangYong to osoby o niezależnych poglądach, które w swych wyborach kierują się własnym głosem, nie ulegają modom i nie chodzą utartymi ścieżkami. Podejmują pragmatyczne decyzje. Prowadzą aktywny styl życia i lubią się wyróżniać. Dlatego mają odwagę wybrać samochód mniej znany, którego walory mieli okazję odkryć sami.

Unikalną cechą samochodów SsangYong jest możliwość montażu fabrycznej instalacji LPG, co znacząco wpływa na oszczędności w domowym budżecie. W połączeniu z atrakcyjnymi warunkami finansowymi oraz bogatą ofertą akcesowi otrzymujemy samochód idealnie dostosowany do każdego klienta.

10 lat gwarancji dla Torresa

Grupa Makurat ma świetne informacje dla wszystkich osób zainteresowanych modelem Torres, który właśnie trafił do polskich salonów. Objęty jest on 10-letnią gwarancją dla modelu SsangYong Torres. Gwarancją do 10 lat i przebiegiem do 200 000 kilometrów zostają objęte wszystkie samochody z polskiej dystrybucji, a sama gwarancja oferowana jest w cenie samochodu, bez dopłaty. Zakres ochrony obejmuje wszystkie podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, pneumatyczne i hydrauliczne pojazdu oryginalnie dostarczone przez producenta i określone w szczegółowych warunkach gwarancyjnych, a wszelkie naprawy wykonywane są przy użyciu oryginalnych części zamiennych oraz podzespołów w autoryzowanych stacjach obsługi SsangYong na terenie całej Europy. 

SsangYong w swojej ofercie poza wspomnianym wcześniej premierowym Torresem posiada także SUVy i crossovery Korando oraz Tivioli i Grand Tivioli. Największy SUV w gamie – nawet siedmiomiejscowy – Rexton zamyka gamę samochodów osobowych. Ponad to w ofercie znajdziemy dwa pick-up Musso oraz Grand Musso sprzedawane w ramach linii Proffesional.

– Nowy Torres jest przykładem ogromnego postępu technologicznego jaki dokonała marka w przeciągu ostatnich lat oraz wyznacza nową ścieżkę w rozwoju firmy. Jako jedyny autoryzowany salon oraz serwis SsangYong w Trójmieście dołożymy wszelkich starań, aby jakość obsługi klienta oraz świadczonych usług stała na najwyższym poziomie – wyjaśnia Paweł Niecikowski Marketing Manager.

BM+DT

Komentarze