Gmina Chmielno Wokół nas

Gmina Chmielno. Przed nami spotkania dla seniorów i niepełnosprawnych

Wójt gminy Chmielno Michał Melibruda i dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Gabriela Jóskowska w serdecznie zapraszają na spotkanie dla seniorów oraz osób niepełnosprawnych, które odbędą się w trzech terminach w czterech sołectwach.

Pierwsze z nich odbędzie się 4 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Chmielnie. Wydarzenie poprzedzi msza w chmieleńskiej parafii o godz.12. Natomiast o godz. 13 w GOK nastąpi powitanie gości, program artystyczny, poczęstunek, wspólne biesiadowanie i rozdanie upominków.

5 grudnia takie samo wydarzenie odbędzie się w Szkole Podstawowej w Miechucinie. Mszę zaplanowano na godz. 12 w Miechucinie, a oficjalne uroczystości na godz. 13.

Również 5 grudnia, ale w świetlicy wiejskiej o godz. 18 spotkają się seniorzy i niepełnosprawni z miejscowości Maks. Spotkanie poprzedzi nabożeństwo o godz. 17 w Brodnicy Górnej.

Ostatnie ze spotkań zaplanowano na 7 grudnia. Tego dnia o godz. 12:30 w Wygodzie Łączyńskiej odbędzie się msza, po której o godz. 13:30 jej uczestnicy przejdą do szkoły w Borzestowie na wspólne biesiadowanie.

Nad/opr.red

Komentarze