Gmina Żukowo Konkursy

Gmina Żukowo. Zgłoś kandydaturę do Gminnej Nagrody „Sucovia”

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie prosi o zgłaszanie propozycji osiągnięć w roku 2021 oraz kandydatur do Gminnej Nagrody „Sucovia”. Wyróżnienie przyznawane jest mieszkańcom za osiągnięcia w dziedzinach takich jak kultura, sport, edukacja, gospodarka czy inicjatywy społeczne.

Gminna Nagroda Sucovia przyznawana jest od roku 2012. Dotyczy osiągnięć za rok ubiegły, choć może też być przyznana za całokształt twórczości, działalność promocyjną na rzecz gminy lub działalność wspierającą i sponsoringową. Aktualnie organizatorzy apelują o zgłaszanie proponowanych kandydatów do ,,Sucovii’’ jak i do nagrody mecenasa.

– Macie Państwo największą wiedzę na temat osób i instytucji najbardziej wyróżniających się w danej dziedzinie, dlatego liczymy na pomoc przy zgłoszeniu wybitnych osobowości działających na rzecz gminy – tłumaczą organizatorzy.

Zgłoszenia w formie pisemnej wraz z uzasadnieniem należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 6 marca na adres żukowskiego OKiS bądź podpisany skan na adres e-mail: okis@okis-zukowo.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonem 58 680 08 48 lub pod adresem e-mail: a.krauze@okis-zukowo.pl.

Nad/opr.red

Komentarze