Powiat kartuski Wokół nas

Kartuzy. Powiatowe Targi Pracy. Liczne możliwości zawodowe i profesjonalne wsparcie

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zaprasza na wydarzenie, które stanowi doskonałą okazję dla pracodawców i osób poszukujących zatrudnienia. Powiatowe Targi Pracy – odbędą się 18 kwietnia w godzinach od 10:00 do 13:00, w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach, przy ulicy Klasztornej 4.

Celem organizowanego wydarzenia jest ułatwienie kontaktu pracodawców z potencjalnymi pracownikami poprzez stworzenie możliwości przeprowadzenia spotkań rekrutacyjnych oraz pozyskania nowych pracowników. Jest to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy lub zmianą miejsca zatrudnienia.

Targi Pracy to doskonała możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz bezpośrednich rozmów z przedstawicielami firm i instytucji zatrudniających. Podczas wydarzenia dostępne będą: oferty pracy różnych branż, informacje o usługach PUP w Kartuzach, informacje o możliwym wsparciu z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, oferty pracy z sąsiednich urzędów pracy informacje o możliwościach aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, punkt informacyjny ZUS, Informacje o pracy dla młodzieży, propozycje wsparcia dla obywateli Ukrainy.

Strefa osób młodych

W ramach targów dostępna będzie specjalna strefa dla osób młodych, gdzie będą mogli: skorzystać z usługi profesjonalnej fotografii rekrutacyjnej, skonsultować swoje CV z doświadczonym doradcą klienta, przeprowadzić test na określenie swoich talentów przed doradcą zawodowym, przetestować swoje umiejętności cyfrowe i założyć konto na platformie praca.gov.pl.

PUP/opr.red

Komentarze