Gmina Żukowo Konkursy Wokół nas

Brydżowy Turniej OTP w Żukowie rozstrzygnięty!

2 czerwca Hala Widowiskowo-Sportowa w Żukowie gościła entuzjastów brydża na Turnieju OTP* Grand Prix PWZBS o Puchar Burmistrz Gminy Żukowo. Wydarzenie, które zgromadziło 25 par, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji.

Po intensywnych rozgrywkach, tytuł zwycięzców Turnieju zdobyli Krzysztof Sikorski i Kazimierz Omernik, którzy osiągnęli imponujący wynik 65.65 punktów. Ich wygrana była wynikiem doskonałej strategii i precyzyjnej gry.

Uroczystość wręczenia nagród

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w obecności burmistrz Marioli Zmudzińskiej, która objęła wydarzenie patronatem honorowym. W ceremonii uczestniczyli również radni Renata Stubińska-Nalewajek i Jan Lehmann. Burmistrz osobiście wręczała nagrody, gratulując laureatom ich sukcesów.

Zwycięzcy Turnieju, Krzysztof Sikorski i Kazimierz Omernik, otrzymali możliwość wyboru jednej z dwóch wyjątkowych nagród: kosza podarunkowego ufundowanego przez firmę GS Żukowo lub vouchera na „Weekend z Teslą” od firmy Auto Miras. Każdy uczestnik turnieju otrzymał również pamiątkowe upominki od Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie.

Turniej Brydżowy o Puchar Burmistrza Gminy Żukowo to nie tylko sportowe zmagania, ale także doskonała okazja do integracji miłośników brydża. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz imprez kulturalnych gminy. Turniej stanowi wspaniałą okazję do promocji brydża jako formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijania umiejętności strategicznych i analitycznych.

Nad/opr.red

Komentarze