Inne Wokół nas

ComeOn – czy to dobry bukmacher?

ComeOn to jeden z najmłodszych graczy na polskim rynku zakładów wzajemnych. Nic więc dziwnego, że coraz więcej typerów zastanawia się nad tym, czy to dobry i wartościowy bukmacher. W związku z tym specjalnie dla Was postanowiliśmy przyjrzeć się mu bliżej i rozwiać Wasze ewentualne wątpliwości.

ComeOn w polskiej branży bukmacherskiej zaistniał w 2022 roku, kiedy to otrzymał koncesję Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności w sieci. Oznacza to, że swoje usługi świadczy stosunkowo krótko, ale mimo to wie o nim cała rzesza amatorów obstawiania wydarzeń sportowych. Zobacz co tym bukmacherze sądzą typerzy www.legalsport.pl/bukmacherzy/comeon/opinie/

Najlepiej świadczy o tym fakt, że na forach tematycznych raz po raz pojawiają się o niego pytania. Wśród nich króluje zapytanie dotyczące tego, co najważniejsze, a więc czy to dobry organizator selekcji wzajemnych. Tym samym specjalnie dla Was wzięliśmy go na tapet i przyjrzeliśmy się poszczególnym elementom jego bukmacherskiej oferty. Co nam z tego wyszło i czy ComeOn uznawany jest za dobrego bukmachera? Przekonajcie się sami.

Czy ComeOn jest dobrym bukmacherem

Już pierwszy rzut oka na oficjalną stronę tego renomowanego operatora zakładów wzajemnych pozwala pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie to dobry bukmacher. Po czym można to rozpoznać?

Rozbudowana i przejrzysta oferta sportów i zakładów

Przede wszystkim po samej propozycji, która zapewnia graczom praktycznie wszystko, co tylko można sobie wyobrazić. Dzięki temu typerzy nie muszą ograniczać się do obstawiania tylko piłki nożnej, tenisa ziemnego czy hokeja na lodzie, ale zawsze swoich sił spróbować mogą w betowaniu badmintona, kabaddi (zespołowa gra indyjska), rugby, futsalu czy piłki wodnej.

Gdyby jednak komuś było mało, to do dyspozycji ma także szereg zakładów na wydarzenia wykraczające poza świat sportu, czyli m.in. na szeroko pojętą rozrywkę czy politykę. Dodatkowo w ComeOn obstawiać możecie gry karciane oraz sporty wirtualne. Taki stan rzeczy nie uszedł uwadze samych obstawiających, którzy w swoim recenzjach chwalą tego buka za to, że mogą u niego tworzyć kupony na sporty, które rzadko pojawiają się w propozycjach innych dobrze ocenianych podmiotów. Idealnym tego przykładem są chociażby zakłady na dyscypliny takie, jak kabaddi czy lacrosse, czyli dwa typowo indyjskie sporty.

Plusem oferty ComeOn jest także to, że każde oferowane zdarzenie obwarowane jest całą gamą zakładów głównych, ale i opłacalnych podtypów. Aby się o tym przekonać, wystarczy przyjrzeć się bliżej pierwszemu lepszemu meczowi piłki nożnej. I tak chociażby do spotkania ligi włoskiej pomiędzy Romą a CagliariCalcioComeon dopisał selekcje dotyczące m.in. poszczególnych zawodników, żółtych kartek, rzutów rożnych oraz poszczególnych fragmentów spotkania.

U tego w pełni licencjonowanego buka nie najgorzej prezentują się także same kursy, które w wielu wypadkach wypadają lepiej niż u konkurencji. Doskonale świadczy o tym chociażby zakład klasyczny na wyżej wymienione spotkanie, które w Comeonbetować można kolejno po mnożnikach 1.49, 4.18 oraz 6.75. Z kolei buk BETFAN na identyczne scenariusze oferuje kursy na poziomie 1.44, 4.12 oraz 6.68.

Przemyślane okazje finansowe dla graczy

Wśród zalet tego warszawskiego buka wymienić należy również cały system promocyjny obejmujący zarówno akcje dla nowych, jak i stałych graczy. Ci pierwsi liczyć mogą bowiem na zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł, który wolny jest od jakichkolwiek warunków obrotu. Z kolei ci drudzy skorzystać mogą m.in. z promocji Szybka Szóstka pozwalającej na wygrane nawet 2500 zł każdego dnia za darmowe typowanie czy akcji SpiOn, w której za kręcenie kołem wygrać można wiele ekscytujących nagród. Co istotne, o promocjach ComeOn dobrze wypowiadają się także sami gracze korzystający na co dzień z jego oferty.

ComeOn – dobry, legalny bukmacher z wysokimi ocenami

Przede wszystkim ComeOn jest jednak dobrym bukmacherem z tego powodu, że jest w pełni legalny. Oznacza to, że można u niego grać nie martwiąc się przy tym ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Dodatkowo dzięki temu macie też pewność, że wszystkie Wasze dane oraz pieniądze będą przez tego buka odpowiednio chronione. Bez wątpienia jest to ogromny plus, tym bardziej że ComeOn zachęca do wykonywania depozytów samą polityką płatności. Ta bowiem jest na tyle dobrze rozbudowana, że swoje konto uzupełniać możecie na wiele różnych sposobów w każdym dowolnym momencie – wpłaty u tego renomowanego operatora zakładów sportowych dostępne są 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Naszym zdaniem ComeOn jest bez cienia wątpliwości dobrym bukmacherem. Tym samym moglibyśmy go z czystym sumieniem polecić nie tylko początkującym, ale także bardziej zaawansowanym graczom. Oczywiście widać u niego jeszcze pewne niedociągnięcia, ale według nas to tylko kwestia czasu aż wszystko zacznie działać perfekcyjnie. Gdybyśmy jednak mieli wskazać najsłabszą stronę tego warszawskiego buka, to byłby to utrudniony dostęp do szeroko rozumianej pomocy. Sam bukmacher zapewnia, że wszystkie wątpliwości rozwiążą jego konsultanci, ale problem jest taki, że trudno ich złapać. Na ten moment kuleje więc kontakt zarówno przez czat, jak i formularz kontaktowy. Co prawda, pracownicy bukmachera odpisują na maile, ale tutaj uzbroić trzeba się w cierpliwość. 

Te drobne niedociągnięcia nie zmieniają jednak faktu, że ComeOn to bez wątpienia dobry i solidny bukmacher, co ma odbicie również w ocenach, jakie na forach tematycznych wystawiają mu gracze i bukmacherscy eksperci. ComeOn ma wysokie noty zarówno za ofertę, jak i kursy oraz promocje bukmacherskie, a także za przejrzystą, funkcjonalną stronę www.

Komentarze