Gmina Dziemiany Wokół nas

Gmina Dziemiany. Inicjatywa Ośrodka Kultury. Piłka nożna dla każdego mieszkańca

Dziemiański Ośrodek Kultury wyszedł z pomysłem szerokiego propagowania wśród mieszkańców zajęć sportowych. Postawiono na piłkę nożną, grę najbardziej popularną. Nadchodząca wiosna ma sprzyjać inicjatywie i zachęcić mieszkańców do większego ruchu, co z pewnością wielu osobom przyda się po zimie.

Zajęcia zaczęły się już na początku tego tygodnia. W ten sposób co tydzień w poniedziałki animator Przemysław Kozłowski od 15:20 będzie prowadził zajęcia z piłki nożnej dla klas VII-VIII SP w Kaliszu. Treningi będą się odbywały na boisku przy miejscowej szkole. Od godz. 17 na dziemiańskim Orliku w zajęciach będą mieli możliwość uczestniczenia uczniowie klas VII-VIII z SP w Dziemianach. W tym samym miejscu na godz. 19 przewidziano zajęcia dla młodzieży i dorosłych. W środy P. Kozłowski od godz. 16 na Orliku w Dziemianach będzie szkolił Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. W jej skład będą wchodzić uczniowie klas VI-VIII z SP Dziemiany. O godz. 18 rozpoczną się treningi piłki nożnej dla szkół ponadpodstawowych. W czwartek o 16:30 animator spotka się ponownie z uczniami klas VII-VIII z SP w Kaliszu na zajęcia piłki nożnej. Natomiast w piątek o godz. 19 na dziemiańskim Orliku odbędą się treningi dla młodzieży i dorosłych.

Zajęcia tylko na dziemiańskim Orliku 

Dodatkowo Łukasz Szamocki w poniedziałki od godz. 16 będzie szkolił uczniów klas IV-VI. W środy od godz. 14:30 będzie trenował klasy I-III. Ponownie w czwartki od godz. 16 uczniowie klas IV-VI będą mogli wziąć udział w treningach piłki nożnej. Tego samego dnia od godz. 17 na boisku będą mogli grać uczniowie klas VII-VIII. Od godz. 19 boisko będzie dostępne dla młodzieży i dorosłych. Wszystkie zajęcia prowadzone przez Ł. Szamockiego będą się odbywały na Orliku w Dziemianach.   

Nad/opr.red

Komentarze