Gmina Dziemiany Konkursy Kultura

Gmina Dziemiany. Kreatywność Ośrodka Kultury. Pomysł, który trafił w dziesiątkę

Na początku listopada dziemiański Ośrodek Kultury wyszedł z kolejnym pomysłem – konkursem „Twój Pupil”. Najważniejszym zadaniem konkursu jest jedynie zrobienie zdjęcia swojemu zwierzakowi i opublikowaniu go w komentarzu na Facebooku Ośrodka Kultury w Dziemianach. Fotografia z największą ilością reakcji wygra ufundowane nagrody.

– Jeżeli chodzi o konkurs z pupilem to każdy ma w domu jakąś papużkę, kota, psa. To jest taka prosta rzecz. Jeżeli masz coś, opiekujesz się tym, dajesz jeść rano, może w obiad, wieczorem, jeśli chodzi o hodowlane zwierzęta to pokaż to. W pewnym sensie można się nimi pochwalić, ale chodzi bardziej o trud jaki sobie codziennie zadajesz, jak dbasz, ile serca oddajesz. Jeszcze bardziej wtedy doceniamy to, co mamy na co dzień – mówi pomysłodawca konkursu Dariusz Turzyński, dyrektor Ośrodka Kultury

Pokaż swojego zwierzaka

Choć plakat nagłaśniający konkurs pokazuje fotki piesków to okazuje się, że naszymi pupilami są też rożne inne zwierzaki. Jak usłyszeliśmy, do OKu trafiły już zdjęcia pokazujące papugi, chomika, żółwia czy chomika. Może będą jeszcze bardziej egzotyczne pupile. Jak mówi D. Turzyński „Jesteśmy na wsi, więc nie zdziwię się jak otrzymamy zdjęcie źrebaka, czy cielaka”.

Zainteresowani konkursem powinni się pośpieszyć, gdyż w poniedziałek 30 listopada mija termin nadsyłania prac.

red.

Komentarze