Gmina Nowa Karczma Sport

Gmina Nowa Karczma. Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

W gminnej hali sportowej w Nowej Karczmie odbył się Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Gminy Nowa Karczma. Turniej jak zawsze cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, niestety ze względów technicznych ilość miejsc była ograniczona.

Udział w niedzielnym turnieju był bezpłatny, zgodnie z założeniami turniej miał charakter rekreacyjny i służył integracji lokalnych miłośników aktywnego spędzania czasu. 

W rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. W wyniku losowania podzielono drużyny na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów. Drużyny, które zajęły miejsca pierwsze i drugie w grupach walczyły w finale.

Wyniki turnieju

W grupie A pierwsze miejsce zajął team Volley Kiełpino, drugie Z Przypadku, a trzecie Epic Team. Z kolei w grupie B najlepsi okazali się zawodnicy zespołu Amatorzy. Na kolejnym miejscu znalazła się ekipa Gramy dla Zabawy, a na trzecim Grabowo Team. Ostatecznie złoty puchar wygrała drużyna Volley Kiełpino w składzie: Robert Sobisz, Sebastian Miąsko, Jakub Kłobucki, Dawid Kular, Szymon Zalewski, Maciej Jaskólski, Michał Szawkowski, Dawid Romaniszyn. Amatorzy znaleźli się na drugim miejscu: Mateusz Baczewicz, Karol Rulewski, Szymon Świeczkowski, Tomasz Bielecki, Bartosz Gradulewski, Bartosz Piotrowski, Marcin Dolny, Dariusz Rulewski. Drużyna Z Przypadku zajęła trzecie miejsce: Aleksander Jaromek, Adrian Jaromek, Marcin Wierzba, Aleksandra Czapiewska, Tomasz Troka, Oliwia Kirschen, Krystian Knopik, Artur Kryzel.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, dla pierwszych trzech drużyn czekały również medale i nagrody. Dekoracji drużyn dokonał wójt Andrzej Pollak w towarzystwie sędziów turnieju w osobach: Miłosz Szefler, Jakub Żywiec.

Nad/opr.red

Komentarze