Gmina Stężyca Inwestycje

Klukowa Huta. Budowa sali gimnastycznej przy szkole. Zaczęli montować konstrukcję dachu

Widać kolejny etap prac na placu budowy. Wczoraj budowlańcy postawili pierwsze dźwigary konstrukcji dachowej. Inwestycja zakończyć się ma za mniej więcej dziewięć miesięcy.

Budowa hali sportowej przy szkole w Klukowej Hucie rozpoczęła się  wiosną ubiegłego roku. Przetarg na jej wykonanie wygrała firma ,,ECOZET” Mirosława Zblewskiego. Stan robót na początek roku wygląda następujące. Wybudowane zostały dwie ściany boczne-nośne i jedną ze ścian szczytowych. Choć trwają jeszcze prace murarskie, na początku tego tygodnia rozpoczął się montaż konstrukcji dachu. Jego dźwigary wykonane są z krojonego drewna, które przygotowała firma NordWOOD.

Dla przypomnienia

Inwestycja warta jest 6,3 mln zł. W jej ramach zostanie dobudowana sala gimnastyczna z widownią oraz zapleczem socjalnym i pomieszczeniami do zajęć terapeutycznych. Powstaną nowe szatnie, umywalnie, toalety. Będzie również specjalny pokój trenera wraz z własnym węzłem sanitarnym. Na pierwszym piętrze znajdować będzie się widownia z ilością 51 miejsc siedzących ustawionych w trzech rzędach. Natomiast na poziomie parteru obiekt będzie w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

red.

Obecny stan prac

A taki był początek…

Komentarze