Powiat kościerski Wokół nas

Powiat kościerski. Powiatowe obchody Dnia Kobiet. Czwarta edycja wydarzenia pn. „Kobieta w Sercu Kaszub”

6 marca w Kościerzynie odbyły się powiatowe obchody Dnia Kobiet pod nazwą „Kobieta w Sercu Kaszub”. Sala im. Lubomira Szopińskiego, która była miejscem wydarzenia, tętniła życiem, a licznie zgromadzone panie cieszyły się z fascynującego programu.

Pod patronatem starosty Alicji Żurawskiej, czwarta edycja tego wyjątkowego święta kobiet przyciągnęła tłumy zainteresowanych. Hasło przewodnie, „Dla ciała i ducha”, skupiło się na przekazywaniu praktycznych wskazówek przez profesjonalistki w różnych dziedzinach. Czołowe postaci to fizjoterapeutka i instruktorka jogi Jowita Priebe, fryzjer-stylista Krzysztof Kucharski, oraz zespół One Life Twoja Rehabilitacja w składzie Alina, Agnieszka i Wiesia, a także refleksoterapeutka Lucyna Łącka.

Występy na wesoło

Każdy z paneli tematycznych zakończył się interaktywnym konkursem dla publiczności, w którym panie miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. To nie tylko zwiększyło poziom zaangażowania uczestniczek, ale również dostarczyło im nowej wiedzy i rozrywki.

Niewątpliwym punktem kulminacyjnym wieczoru był występ gwiazdy wieczoru – aktorki i stand-uperki Ewy Błachnio. Jej poprzedził suport stand-upera Mateusza Marka, co dodatkowo podgrzało atmosferę sali. Humorystyczne występy sprawiły, że uśmiech nie schodził z twarzy zgromadzonych pań.

To ważne wydarzenie

Starosta Alicja Żurawska podkreśliła, że to już czwarta udana edycja „Kobieta w Sercu Kaszub”. Dodała, że wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkanek powiatu. Program, łączący elementy praktyczne związane z codziennym życiem oraz humor i zabawę, zyskał pozytywne opinie uczestniczek. Starosta wyraziła nadzieję na kontynuację tego cyklu, zaznaczając, że tego typu spotkania są ważne dla kobiet.

– Dzięki takiemu wydarzeniu, chociaż na moment mogły oderwać się od swoich codziennych obowiązków i spędzić z nami ten wieczór – powiedziała starosta A. Żurawska.

Głównym organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, a partnerami były Kościerska Giełda Mam, Kościerski Dom Kultury oraz Kino „Remus” w Kościerzynie. Dzięki ich zaangażowaniu i współpracy udało się stworzyć niezapomniany dzień, dostarczający kobietom radości oraz inspiracji.

SP/opr.red

Komentarze