Gmina Karsin Konkursy Sport Wokół nas

Gmina Karsin. Sukces Paradise Karsin. Nowy sezon taneczny grupa otworzyła w pięknym stylu

Nowy sezon taneczny Paradise Karsin otworzył spektakularnie podczas V edycji United Dance Arena w Mogilnie. Turniej taneczny, cieszący się ogromnym uznaniem, zgromadził w jednym miejscu utalentowanych tancerzy z całego kraju, oferując niezapomniany klimat i najwyższy poziom taneczny.

W trakcie czterodniowej rywalizacji, która miała miejsce w dniach 1-4 marca, blisko 4,2 tys. tancerzy przystąpiło do walki o prestiżowe trofea taneczne. Ich umiejętności oceniało 25 sędziów, tworząc jednocześnie jedno z największych wydarzeń tanecznych w Polsce.

Paradise Karsin, reprezentowany przez dwie formacje i jedną mini formację, odniósł znakomite sukcesy. Pierwsze miejsce w kategorii formacje street dance show do lat 16. Ponadto drugie miejsce w kategorii tanecznej formacje street dance show do lat 12 oraz drugie miejsce w kategorii tanecznej mini formacje street dance show do lat 16.

Duma Karsina

To niewątpliwie wyniki, które wypełniają z dumą zarówno tancerzy, jak i ich trenerów, najbliższych. Sukcesy te potwierdzają wysoki poziom artystyczny oraz zaangażowanie każdego uczestnika.

– Jesteśmy bardzo dumni z naszych niesamowitych tancerzy – takim entuzjastycznym komunikatem podsumowała udział w turnieju Iwona Laska, która jest choreografem i instruktorem zespołu.

. To nie tylko zwycięstwa, ale również owoc ciężkiej pracy, poświęcenia i miłości do tańca. Grupa udowadnia, że jest prawdziwym ośrodkiem tanecznym, który nie tylko rywalizuje, ale również inspiruje i integruje społeczność taneczną.

Kolejny sezon zapowiada się obiecująco dla Paradise Karsin, który nie tylko utrzymuje wysoki standard, ale również rozwija swoje artystyczne możliwości.

Nad/opr.red

Komentarze