Gmina Kartuzy Wokół nas

Region. Hermesy 2021 – nagrody których nie można kupić. Markety „Kabe” w elicie polskiego handlu

W ostatni dzień września odbyła się w Poznaniu gala wręczenia Hermesów „Poradnika Handlowca”, na której spotkali się najwybitniejsi przedstawiciele ze świata producentów, sieci handlowych i niezależnych handlowców. W gronie tym znaleźli się Alina i Krzysztof Bertling– właściciele marketów „Kabe”, którzy uhonorowani zostali Hermesem w kategorii: Handel detaliczny z tradycjami.

Przyznawane przez wydawnictwo „Poradnik Handlowca” statuetki, to wolna od wszelkich opłat i licencji specjalna nagroda, przyznawana najbardziej wyróżniającym się postaciom z tej branży. Podczas każdej edycji honoruje się m.in. niezależnych handlowców, których ciężka praca często pozostaje niezauważona. Zdecydowaną większość Hermesów przyznaje kapituła. W tegorocznej edycji, w jej składzie znaleźli się: prezes Forum Dialogu Gospodarczego Andrzej Maria Faliński, prezes Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług Tadeusz Zagórski i prezes wydawnictwa „Poradnik Handlowca” Wiesław Generalczyk. Wydarzenie zgromadziło ponad 250 wybitnych gości. Byli to reprezentanci zagranicznych i krajowych sieci detalicznych, dystrybutorów, producentów oraz handlowców. Nie zabrakło również uznanych szefów kuchni i właścicieli obiektów gastronomicznych.

Markety które wrosły w krajobraz

Nagroda Hermesy wręczona właścicielom marketów „Kabe” zlokalizowanych w Nowej Karczmie i Dzierżążnie, jest ukoronowaniem kilkunastoletniej pracy jej właścicieli w branży handlu detalicznego. Nazwa „Kabe” znana jest już szerokim rzeszom mieszkańców  powiatu kartuskiego i kościerskiego, a najlepszym dowodem sukcesu sklepów, są ciągłe kolejki do kas w obu marketach i pozytywne opinie zadowolonych klientów. W sklepach tych posiadających kilkusetmetrową powierzchnię można zaopatrzyć się w cały asortyment spożywczy, drogeryjny, chemii gospodarczej, ogrodniczy, artykułów gospodarstwa domowego i wybranej prasy. W najbliższych dniach dojdzie do przeprowadzki sklepu w Dzierżążnie, z dzierżawionego pomieszczenia do własnej lokalizacji, w centrum handlowym powstałym tuż obok. Uroczyste otwarcie nowego sklepu będzie miało miejsce 16. października o godz. 5,30. Klienci, którzy pojawią się w nowym miejscu przywitani zostaną drobnymi upominkami, słodkościami, promocjami i możliwością degustacji wielu produktów.

„Czekamy i zapraszamy”

Obiekt w Dzierżążnie nie zaspokajał do końca ambicji właścicieli, stąd rychłe przenosiny do własnej, większej lokalizacji.

– Jesteśmy usatysfakcjonowani, że już w najbliższą sobotę 16. października, będziemy mogli udostępnić naszym klientom nowy obiekt, znajdujący się po sąsiedzku w Galerii Kartuskiej – powiedział Krzysztof Bertling. Nasi klienci nie będą musieli zmieniać przyzwyczajeń, gdyż znajdą nas kilkanaście metrów od starej lokalizacji i spotkają tam nowocześniejsze, bardziej funkcjonalne wnętrze i większy komfort robienia zakupów – dodał K. Bertling.

Właściciel zapewnia, że otrzymane prestiżowe wyróżnienie Hermesy 2021 jest gwarantem, że każdy klient marketów „Kabe”, traktowany jest z należną przychylnością i to z myślą o nich nie ustaje w wysiłkach, aby zakupy w tych sklepach zawsze były przyjemnością.

– Serdecznie zapraszam do naszego nowego sklepu w Dzierżążnie, już od najbliższej soboty–zakończył K. Bertling.

BM

Komentarze