Sponsorowane

Region. Michał Kowalski o Zjeździe Klubów Gazety Polskiej w Gdyni

W Gdyni odbył się Regionalny Zjazd Klubów Gazety Polskiej” – mówi Michał Kowalski, prezes Stowarzyszenia Nasze Pomorskie, jeden z zaproszonych gości. – „Kluby Gazety Polskiej z całego Pomorza spotykają się po to, aby wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą.”

Wśród zaproszonych gości są legendarni opozycjoniści czasów PRL – Joanna i Andrzej Gwiazdowie, prezes PZU Zdrowie S.A. Andrzej Jaworski, prof. Piotr Grochmalski czy znany publicysta Adrian Stankiewicz.

Było to bardzo udane spotkanie, panel dyskusyjny, a przede wszystkim prelegenci zostali dobrani znakomicie – przekonuje M. Kowalski. – Warto było skorzystać z zaproszenia, za co raz jeszcze bardzo dziękuję i gratuluję nowej przewodniczącej KGP na Pomorzu, którą została Violetta Mackiewicz-Sasiak.

Na spotkaniu odczytano list Prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

List prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego do Klubów Gazety Polskiej

Za wszystkie Państwa wieloletnie pełne poświęcenia, oddania sprawie i wytrwałości wysiłki i starania zarówno w tej materii jak i na innych polach, pragnę Państwu najgoręcej jak tylko potrafię podziękować. Nie sposób wyobrazić sobie bez Państwa udziału obrony konstytutywnych dla naszego kręgu kulturowego wartości, budowania Polski naszych marzeń.

Komentarze