Powiat kartuski Powiat kościerski Wokół nas

Region. ,,Spotkanie Czwartkowe’’ KZP. Z ministrem o ,,Polskim Ładzie’’

13. października będzie miało miejsce drugie w tym roku ,,Spotkanie Czwartkowe’’ Kaszubskiego Związku Pracodawców. Po przerwie wywołanej pandemią, po raz pierwszy członkowie związku spotkali się w ubiegłym miesiącu. Wówczas na wydarzenie został zaproszony wicemarszałek Leszek Bonna i pracownicy Urzędu Marszałkowskiego, z którymi przedsiębiorcy rozmawiali na temat komunikacji drogowej, tak ważnej dzisiaj dla logistyki w firmach.

Tematem najbliższego spotkania będzie ,,Polski Ład’’ – propozycje podatkowe rządu i rozwiązania alternatywne. Temat przedstawi sam Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw Minister Adam Abramowicz.

– Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Można zaprosić firmy współpracujące z członkami naszego Związku, do czego zachęcam. Tematyka jest „bardzo gorąca”, gdyż w Sejmie trwają prace nad propozycjami dotyczącymi „Polskiego Ładu”. Proszę o przygotowanie pytań, propozycji i uwag do tematu – zachęca Zbigniew Jarecki Prezes KZP

Wydarzenie odbędzie się 13 października o godz. 11 w Kartuzach, w Kartuskim Centrum Kultury zlokalizowanym przy ul. Klasztornej 1.

Nad/opr.red

Komentarze