Gmina Chmielno Gmina Kartuzy Miasto Kościerzyna Wokół nas

Region. Wydarzenia związane z Dniem Matki. W podzięce wszystkim mamom

Zbliżający się Dzień Matki to okazja do licznych uroczystości, które celebrują tę wyjątkową rolę w rodzinie. W trzech miejscowościach naszego regionu – Kartuzach, Chmielnie i Kościerzynie – odbędą się różnorodne wydarzenia, które zapewnią niezapomniane wrażenia zarówno mamom, jak i ich bliskim.

Burmistrz Kartuz oraz Kartuskie Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowy program artystyczny, który odbędzie się 26 maja o godzinie 18 pod nazwą „Tańczmy i śpiewajmy na Dzień Mamy”, mieszkańcy Kartuz będą mogli uczestniczyć w wieczorze pełnym muzyki i tańca. Wystąpią lokalne grupy artystyczne, które zapewnią niezapomniane przeżycia. Występy muzyczne: Chór Kakofonia, Chór dziecięcy Hura Chór pod dyrekcją Małgorzaty Kuchtyk, Zespół instrumentalny z Arielem Suchowieckim, Paulem Rutschką, Łukaszem Łapińskim oraz Małgorzatą Kuchtyk. Występy taneczne: Formacja Ale Jazz, Dance Melody, Akademia Małego Tancerza, Balet. Darmowe wejściówki można odebrać w kasie Kina Kartuzy.

Chmielno: Koncert zespołu Witke Harmony

W Chmielnie, wójt oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na koncert zespołu Witke Harmony, który odbędzie się 25 maja o godzinie 17:00 w Domu Kultury. Zespół, choć istnieje dopiero od pół roku, zyskał już uznanie dzięki swojemu wyjątkowemu brzmieniu, wynikającemu z bogatego doświadczenia muzycznego jego członków. Wstęp na koncert jest wolny.

Kościerzyna: Konferencja i koncert z okazji Dnia Matki

Kościerzyna przygotowała dwie wyjątkowe propozycje na Dzień Matki. Pierwsza z nich to konferencja, która odbędzie się 25 maja w godz. 10-14 w sali konferencyjnej nad kinem Remus. Organizatorzy przygotowali bogaty program skierowany do młodych mam i kobiet w ciąży.

Dodatkowe atrakcje to darmowe badania USG oraz loteria z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak vouchery na sesje zdjęciowe, zabiegi pielęgnacyjne i inne.

Dzień później, 26 maja o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Kina Remus odbędzie się koncert, podczas którego wystąpi duet Jacek Silski i Magdalena Marcinkowska-Łamacz. To doskonała okazja, by spędzić wieczór przy muzyce i wyrazić wdzięczność mamom za ich trud i miłość.

Bilety na koncert można nabyć w kasie Kina Remus oraz na stronie www.kupbilecik.pl. Zamówienia grupowe są możliwe pod numerem telefonu 889 652 061.

Nad/opr.red

Komentarze