Gmina Stara Kiszewa Wokół nas

Stara Kiszewa. Festyn rodzinny. Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano piknik

26 maja na placu przy stadionie w Starej Kiszewie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji i zgromadziło licznych uczestników, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podczas pikniku dzieci mogły korzystać z darmowej strefy dmuchańców, gdzie maluchy mogły skakać i bawić się do woli, jak również animacji prowadzonych przez wspaniałych animatorów z firmy Fabryka Imprezy, które dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i uśmiechu. Nie zabrakło też darmowej waty cukrowej oraz malowania buziek, co dodało kolorów i słodyczy całemu wydarzeniu.

Pokazy i występy

Na pikniku nie zabrakło również ciekawych pokazów i występów. Wóz strażacki z OSP Bartoszylas – załoga prezentowała sprzęt gaśniczy i ratowniczy, co wzbudziło duże zainteresowanie wśród dzieci. Występy lokalnych grup dziecięcych i młodzieżowych, w tym grupy ZUMBA KIDS pod kierunkiem Magdaleny Napierały. Dwie grupy taneczne: JUST DANCE i Mafia Squad. Wystąpiła solistka Julianna Rzóska oraz duet Agata Żywicka i Angelika Sieracka oraz zdolniona młodzież ze świetlicy w Starej Kiszewie grająca na keybordach: Wiktoria Piechowska, Emilia Kazimierczyk oraz Jeremiasz Maszk.

Dodatkowe atrakcje

Był także mini plener malarski przeprowadzony przez Ryszarda Rosławskiego, który udzielał wskazówek młodym artystom. Pokaz magic show w wykonaniu iluzjonisty Rafała Reszke, który zachwycił wszystkich zgromadzonych swoim występem.

Na stadionie rozmieszczono różne stoiska, gdzie można było zakupić zabawki, balony z helem i inne gadżety. Nie zabrakło także różnorodnych smakołyków.

Nad/opr.red

Komentarze