Sponsorowane Wybory parlamentarne

Wybory 2023. Stworzyli komitet ogólnopolski. Bezpartyjni Samorządowcy lepsi niż lewica.

Bezpartyjni Samorządowcy zarejestrowali listy do Sejmu w 21. okręgach, stając się tym samym komitetem ogólnopolskim i jedną z sześciu największych sił politycznych w Polsce. Jak sami mówią, to historyczny moment.

Bezpartyjni Samorządowcy to polski ruch polityczny działający głównie na szczeblu samorządowym, obejmujący zasięgiem początkowo województwo dolnośląskie a następnie cały kraj. Sukces jaki osiągnęli to efekt wielu miesięcy przygotowań i ciężkiej pracy wielu ludzi. Jak sami o sobie mówią, są ruchem łączącym samorządowców, przedsiębiorców i wszystkich obywateli Polski, którzy chcą Polski normalnej.

– Cieszę się i dziękuję wszystkim osobom za zaangażowanie w czasie prac organizacyjnych i zbiórce podpisów. Szczególnie cieszy mnie to, że znaleźliśmy tak dużo zwolenników na Kaszubach, skąd wywodzi się moja rodzina. W okręgu nr 26 zebraliśmy ponad 10,5 tys. głosów – powiedział Łukasz Guzek, koordynator struktur w okręgu nr 26 obejmującym m.in. powiaty kościerski i kartuski. Teraz czas na kampanię wyborczą i prezentację kandydatów – dodał Ł. Guzek.

Blisko ludzi i dla ludzi

Ogółem w całej Polsce zebrano ponad 350 tys. głosów, co pokazuje siłę Bezpartyjnych Samorządowców i pozwala optymistycznie patrzeć na sam wynik wyborczy. A wiele do myślenia daje fakt, że BS zarejestrowali swoje listy aż w 21. okręgach, co jest wynikiem lepszym  niż wynik lewicy, w szeregach której aż roi się od „telewizyjnych” polityków i członków dawnej nomenklatury, rządzącej w Polsce przez lata i dekady. Bezpartyjni Samorządowcy  informują, że pierwszy cel został osiągnięty, teraz czas na przekroczenie ustawowego progu 5 proc. i wprowadzenie pierwszych posłów do Sejmu. Przy frekwencji na poziomie 2019 roku to oznacza konieczność uzyskania miliona głosów. Jak twierdzą, są na to gotowi, mają świetnych, sprawdzonych w codziennej samorządowej aktywności kandydatów. Przekonują, że tylko kandydaci z doświadczeniem samorządowym, znający sprawy zwykłych ludzi i umiejący je skutecznie rozwiązywać dają gwarancję dobrych rządów. Dodają przy tym, że są  doświadczeni i oddani pracy na rzecz Polaków.

BM

Komentarze