Gmina Sulęczyno Wokół nas

Firmowa wigilia w sulęczyńskim „Scandpol&SMS”

 „Scandpol&SMS” to przedsiębiorstwo dobrze znane w powiecie kartuskim. Jeden z wiodących pracodawców w Sulęczynie i firma, która sponsoruje wiele inicjatyw w gminie, jak choćby ostatnio Orszak Świętego Mikołaja.

W ubiegły piątek jej właściciele Violetta i Piotr Mrozowiczowie zaprosili pracowników na firmową wigilię. Rozpoczęło ją okolicznościowe wystąpienie gospodarza, w którym podsumował on niełatwy dla branży drzewnej bieżący rok. Ze względu na dużo tańsze produkty pochodzące z Ukrainy, które trafiają na rynek europejski, firma musiała podjąć szereg wyzwań, aby utrzymać się na rynku.

– Dziękuję Państwu za bardzo dobrą pracę. Chciałbym podkreślić, że zespół, który mamy, jest dobry, sprawdzony. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że nikogo w tym roku nie zwolniliśmy – mówił P. Mrozowicz poprosił, aby wszyscy skupili się na jednym celu – dobrej pracy, aby firma mogła doczekać się lepszych czasów, które mają nadejść w nachodzącym roku. Złożył wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne. Ich adresatem byli również przyjaciele firmy.

W imieniu pracowników wypowiedziały się dwie osoby, podkreślając zaangażowanie właścicieli w starania, aby w firmie były coraz lepsze warunki do pracy, oraz przekazując życzenia świąteczne od załogi. Tę część zakończyło wspólne odśpiewanie kolędy „Gdy się Chrystus rodzi…”.

Na uczestników wigilii czekały suto zastawione stoły oraz świąteczne paczki.

D. Tryzna

Komentarze