Gmina Sierakowice Sport

Futsal. W sobotę We-Met powalczy o kolejne punkty

Już w ten weekend We-Met Futsal Club Kamienica Królewska rozegra spotkanie ligowe na własnym parkiecie. W najbliższą sobotę 27 stycznia o godz. 16 zespół trenera Kocota zmierzy się z Sośnicą Gliwice.

Niestety w ubiegłą sobotę, nie udało się sprawić niespodzianki drużynie z Kamienicy Królewskiej w Bielsku-Białej. Obecny lider i najbardziej utytułowany zespół futsalu w Polsce nie pozostawił złudzeń ekipie z Kaszub i wygrał to spotkanie 4:1. Jedna dobra połowa i brak skuteczności w stworzonych sytuacjach nie pozwolił wywieźć ze Śląska choćby jednego punktu. Cieszyć może fakt, że zespół We-Metu nie dał sobie strzelić żadnej bramki w drugiej części meczu, a sam zdobył, jak się później okazało jedyną swoją bramkę w tym spotkaniu.

Przed nami ważny mecz

Teraz przed zespołem z Kamienicy Królewskiej istotne spotkania na własnym terenie w kwestii walki o ligowy byt. W sobotnim meczu z Sośnicą Gliwice komplet oczek będzie koniecznością w kwestii walki o utrzymanie Ekstraklasy dla zespołu z gminy Sierakowice. Ekipa z Gliwic okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

W Gliwicach zespół trenera Kocota wypuścił zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania i ostatecznie padł rezultat 2:2 przy prowadzeniu We-Metu 2:0.

Przed We-Metem w najbliższym czasie bardzo kluczowe spotkanie. Zespół liczy na wsparcie swoich wiernych i niezawodnych fanów, którzy będą mocą dodatkową do osiągnięcia zamierzonego celu. Zapraszamy do hali w Sierakowicach przy ul. Spacerowej 14.