Gmina Chmielno Wokół nas

Gmina Chmielno. Ferie zimowe z GOKSiR. Moc atrakcji dla feriowiczów

Zapraszamy na ferie zimowe organizowane przez Dom Kultury w Chmielnie. Będą liczne warsztaty, zajęcia artystyczne, spektakle i wycieczki.

 Zajęcia odbędą się w trzech lokalizacjach: Dom Kultury w Chmielnie, salka parafialna w Miechucinie oraz w świetlicy wiejskiej w Maksie. W każdym z tych miejsc organizatorzy oferują dużo zabawy, ciekawe zajęcia i warsztaty między innymi z chemikiem z Uniwersytetu Gdańskiego, KGW Miechucino, KGW Ekobabki i z twórcą ludowym. Będzie też teatrzyk, wycieczki do Gdańska, codziennie filmy w Kinie Za Rogiem w Chmielnie oraz wiele innych atrakcji. Na wszystkie spotkania obowiązują zapisy pod numerem telefonu 58-684-22-05, ponadto zajęcia w Domu Kultury oraz w salce parafialnej w Miechucinie są odpłatne.

Wycieczki z GOKSiR

W pierwszym dniu wyjazdu 31 stycznia zaplanowano wizytę w DINOWORLD. Wyjątkowa wystawa animatronicznych dinozaurów, która znajduje się w Gdańsku. Ponad 20 dinozaurów pojawi się przed publicznością w rzeczywistych rozmiarach z naukowo dokładnymi teksturami i kolorami. To niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć, jak ryczą dinozaury, a tym bardziej poczuć, jak oddychają.

Kolejną z atrakcji tego dnia jest Wystawa Klocków Lego. Będą konstrukcje z klocków sięgające 3 metrów wysokości oraz takie, które składają się z 500 tys. elementów czy zajmują kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. W ramach programu wyjazdu zapewniony będzie posiłek. Koszt to 170 zł za osobę.

W drugim tygodniu ferii 7 lutego chętni odwiedzą Muzeum Narodowe w Gdańsku, które należy do najstarszych muzeów w Polsce. Korzystając z oferty „Ferie w Muzeum” chętni zabawią się w szukanki, by poznać najstarsze, najdziwniejsze, największe i najcenniejsze eksponaty związane z dawnym Gdańskiem, które znajdują się w gdańskim muzeum.

Następnie odwiedzą Lopy’s World – 3000 m2 do zabawy to największe i najlepiej wyposażone Centrum Rozrywki w Polsce. Zjeżdżalnie, trampoliny, armatki, ścianka wspinaczkowa, boiska do piłki. W ramach programu wyjazdu zapewniony będzie posiłek. Koszt wyjazdu to 99 zł za osobę.

Zapisy pod nr tel. 58 684 22 05. Liczba miejsc ograniczona, a preferowany wiek uczestników to od lat 8.

Nad/opr.red

Komentarze