Gmina Stara Kiszewa Sport

Gmina Stara Kiszewa. Mistrzostwa w halówce. Rywalizowali o cenne nagrody

Mistrzostwa Parafii w Piłce Nożnej Halowej przeszły już do historii. Ich zwycięzcą w młodszej grupie została reprezentacja Krasnali, a w starszej kategorii – Czarni z Nilu.

Podczas drugiego dnia ferii w Starej Kiszewie miejscowa parafia we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Turystyki zorganizowała Mistrzostwa Parafii w Piłce Nożnej Halowej. Za organizację i sprawny przebieg zawodów odpowiadał ks. proboszcz Andrzej Taliński, diecezjalny duszpasterz sportowców. W turnieju wzięło udział jedenaście drużyn podzielonych na dwie kategorie. W pierwszej z nich rywalizowały drużyny, których członkowie uczęszczają do klasy V bądź młodszych. Kategorię drugą reprezentowali uczniowie z klas VI i starsi. 

Najlepsi z najlepszych

W wyniku rywalizacji najlepszą drużyną w piłce nożnej w grupie młodszych zawodników okazał się team Krasnali. Na kolejnym miejscu znalazła się drużyna Teletubisiów. Riczardy zajęły trzecie miejsce. Drużyna Polaków zakończyła rywalizację na miejscu czwartym. Team Podwórkowe Kumplaki objął miejsce piąte. Drużyna Świstaki – Zbieraki została sklasyfikowana na miejscu szóstym.

W starszej kategorii złoty puchar wywalczyli Czarni z Nilu. Do Smerfów z Kai powędrowały srebrne krążki. Team Kiszewskie Miami zajął miejsce trzecie. Szczupaki znalazły się na miejscu czwartym. Drużyna Red Wolf zajęła miejsce piąte.

Rozgrywki zakończyły się wręczeniem drużynom pamiątkowych pucharów, nagród, medali i dyplomów.

Parafia/opr.red

Komentarze