Gmina Kartuzy Szkolnictwo

Kartuzy. Ogólnopolski ranking podstawówek. „Katolik” osiągnął wysokie miejsce

Katolicka Szkoła Podstawowa w Kartuzach może z dumą ogłosić swoje imponujące osiągnięcie. W najnowszym rankingu szkół podstawowych w Polsce, placówka zajęła znaczące 164. miejsce spośród 10 735 placówek. To wyjątkowy sukces, który świadczy o wysokim poziomie nauczania i zaangażowaniu społeczności szkolnej.

Oprócz „Katolika”, jedynie Szkoła Podstawowa w Borkowie znalazła się w pierwszym tysiącu placówek z powiatu kartuskiego. Tak wysoka pozycja kartuskiego „Katolika” to efekt ciężkiej pracy uczniów, zaangażowania nauczycieli, wsparcia rodziców oraz troski o promowanie wartości chrześcijańskich, które przekładają się na dyscyplinę, moralność i życzliwość w szkole.

Warto podkreślić, że dane wykorzystane do stworzenia tego rankingu pochodzą od sprawdzonych i wiarygodnych instytucji, takich jak Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki. Dbałość o rzetelność i wiarygodność informacji sprawia, że ranking stanowi solidne narzędzie wsparcia dla rodziców poszukujących najlepszych szkół dla swoich dzieci.

Jak osiągnęli ten sukces?

– Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem i zaprosić na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 21 marca w godzinach od 16.00 do 18.00. Podczas tego wydarzenia będziecie mieli państwo okazję uzyskać informacje na temat zwiększonej ilości godzin z poszczególnych przedmiotów, zajęć dodatkowych oraz sukcesów naszej placówki. Przyjdźcie i poznajcie naszych nauczycieli, uczniów oraz rodziców, którzy opowiedzą o atmosferze panującej w Katolickiej Szkole Podstawowej – zaprasza dyrektor ks. Grzegorz Kudelski.

Nad/opr.red

Komentarze