Miasto Kościerzyna Wokół nas

Kościerzyna. Kościerzak Paweł Orlikowski wygrał odcinek „Szansy na sukces’’

Wielki sukces młodego artysty z Kościerzyny. Paweł Orlikowski wygrał odcinek programu „Szansa na sukces” i zapewnił sobie tym samym udział w wielkim finale.

W ostatnim odcinku kultowego programu muzycznego ,,Szansa na sukces’’ wystąpił Paweł Orlikowski. Fenomenalnie wykonał piosenkę pt. „Nie mogło być inaczej” z repertuaru Ady Rusowicz i Niebiesko-Czarnych. Jury w składzie Ania Rusowicz, Maria Szabłowska i Wojciech Gąsowski byli pod wrażaniem jego wykonu. Po ogłoszeniu werdyktu okazało się, że P. Orlikowski przebił innych wykonawców i tym samym wygrał odcinek.

– Bardzo dziękuję wszystkim za tyle gratulacji i wspaniałych życzeń. Jest to ogromnie budujące, że lata ciężkiej pracy nad głosem nie idą w eter, a spotykają się z takim uznaniem. Dziękuję pięknie trenerce wokalnej za podtrzymywanie pozytywnej energii. Równocześnie chciałbym również pogratulować wszystkim uczestnikom wspaniałych występów pomimo tak trudnego repertuaru do zaśpiewania – mówił P. Orlikowski.

Teraz przed zwycięzcą jeszcze wiele przygotowań i pracy do finałowego występu, który zaplanowano na kolejny miesiąc.

To nie jedyny sukces

P. Orlikowski posiada spore doświadczenie z muzyką. Jest założycielem zespołu Orlikowski Band, Trimens i wielu innych kółek muzycznych. Jest także finalistą Kaszubskiego Idola 2010 oraz uczestnikiem programu telewizji TVN – X FACTOR. Jest laureatem wielu konkursów muzycznych – ogólnopolskich jak i zagranicznych. W 2002 roku otrzymał stypendium za osiągnięcia w dziedzinie muzyki. Jego utwory można usłyszeć w rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Kilkukrotnie nagradzany za promocję regionalną przez wojewodę i starostów naszego regionu.

Red.

FB P. Orlikowskiego

Komentarze