Gmina Przodkowo Inwestycje

Ruszył front robót na kolejnych projektach drogowych

21 września zaczęła się modernizacja ul. Wspólnej w Czeczewie. Sześć dni szybciej rozpoczęła się inwestycja na ul. Dolnej w Przodkowie. Wykonanie tych dwóch zadań przyniesie kolejne utwardzone drogi na terenie gminy.

W związku z rozpoczęciem prac Urząd Gminy w Przodkowie wydał komunikat mówiący o utrudnieniach w ruchu na ul. Wspólnej. W związku z realizacją zadania wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane robotami drogowymi. Objazdy będą skierowane zgodnie z założonym projektem ulicami: Lipową, Spokojną, Słoneczną, Kielińską, Czeczewską i ks. Licy. Za inwestycje odpowiada konsorcjum firm Firma Usługowo Budowlana Witold Cygert z Wygody Sierakowskiej i Marek Szulca Usługi Transportowe Szul-Bud z Przodkowa. Koszt zadania to 651 tys. zł. Droga ma być zmodernizowana do końca października br.

Remont ul. Dolnej w Przodkowie

Kolejny komunikat z Urzędu Gminy w Przodkowie odnosi się do utrudnień w ruchu na ul. Dolnej w Przodkowie. Roboty są prowadzone odcinkowo. W czasie wykonywania prac może nastąpić całkowite zamknięcie drogi dla ruchu pojazdów. Zamknięcie odcinka wykonywania robót nie spowoduje braku dojścia do posesji mieszkańców. Roboty drogowe  na tej ulicy nie będą powodowały trudności w dojeździe do pobliskich ulic. Odcinek wyremontuje firma Viabet z Sierakowic za 419 tys. zł. Planowany czas zakończenia remontu drogi to koniec października br.

Redakcja

Komentarze