Gmina Żukowo Inwestycje

Żukowo. Zakończono budowę Centrum Sportu. W piątek otworzą oficjalnie, a w sobotę dzień otwarty dla wszystkich

Przed nami oficjalne otwarcie Kaszubskiego Centrum Sportu w Żukowie, a już 2 marca dzień otwarty z bogatym programem atrakcji. Władze gminy zapraszają wszystkich mieszkańców do odwiedzenia KCS i skorzystania z jego dogodności.

Po niespełna dwóch latach od wbicia pierwszej łopaty, zakończono budowę Kaszubskiego Centrum Sportu przy ul. Książąt Pomorskich w Żukowie. Jego koszt wyniósł ponad 19 mln zł, z czego 5 mln zł stanowiło dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Na parterze obiektu powstały sale ćwiczeń, szatnie, sanitariaty, pomieszczenia klubowe i gospodarcze. Na piętrze są m.in. sale fitness i sala konferencyjna. Obiekt jest w pełni przystosowany do funkcjonowania osób niepełnosprawnych.

Przygotowano różnorodne atrakcje

Już w ten piątek, 1 marca odbędzie się oficjalne otwarcie Kaszubskiego Centrum Sportu, na który przybędą samorządowcy i przedstawiciele wykonawcy.

Nazajutrz, 2 marca władze Żukowo zapraszają mieszkańców do odwiedzenia KCS w ramach dnia otwartego. Obiekt będzie można odwiedzić w godz. 10-13. W ciągu tych kilku godzin odbędą się: pokazy judo, MMA, K1, występy artystyczne dzieci, trening piłkarski, gimnastyka, taniec z elementami terapii dla seniorów. Zaprezentują się również żukowscy zapaśnicy. Zaplanowano także taniec dla maluszków, otwarcie siłowni i mecz towarzyski.

Nad/opr.red

Komentarze